1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kindle Fire ( Android ) - pytanie.

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez Neithell, Sierpień 2, 2012.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam, na starcie chciałbym zaznaczyć, że jestem KOMPLETNIE zielony w tych sprawach.

Otóż od jakiegoś czasu poszukuję informacji na temat ebooków & tabletów. Ostatnio zainteresował mnie "ebooko-tablet" ( że tak to nazwę ) o dość fajnej nazwie 'Amazon Kindle Fire'. Jest w miarę tani (~200$) i jego możliwości są ponoć całkiem niezłe. Niektórzy twierdzą nawet, iż jest to realna konkurencja dla ipada, jednak nie mi to oceniać. Nawet niewiele mnie to interesuję. Pisząc tego posta chce poprosić o pomoc w związku z wyjaśnieniem kilku spraw w temacie Androida. Problemem owego Kindle Fire jest ograniczony ( podobno dość mocno ) dostęp do aplikacji/gier poprzez Amazon Market, który zwyczajnie nie jest dostępny jeszcze w Polsce. Niby ma się to zmienić, ale decyzję o kupnie takie sprzętu nie można podejmować na podstawie gdybań. Tutaj więc nasuwa sie moje pytanie, czy takie aplikacje jak Facebook, Twitter, YouTube, (przykładowo) Angry Birds itp. etc. da się 'wgrać' na tableta za pomocą komputera , nie rootując przy tym systemu operacyjnego ?

Jeżeli czegokolwiek nie zrozumieliście z tego mojego bełkotu to dajcie znać.

Nie śmiać się tylko, nie kłamie pisząc, iż nie mam żadnego pojęcia o tego typu sprawach. Nigdy mnie to nie interesowało... do teraz.

PS. Zdaję sobie sprawę, że owy Kindle Fire jest mało znany w Polsce, ale może sam tablet nie ma tu większego znaczenia, tylko jego system operacyjny. Nie wiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Poczekaj na Nexus 7, cena podobna a tam 4-rdzeniowa tegra siedzi, do tego to tablet od Google i Asusa.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Z tego co wiem to Kindle Fire ma dostęp do Google Play, więc można wszystko swobodnie pobierać, a wgrywać apki spoza marketu też. W planach jest już Fire 2, więc można poczekać trochę albo wziąć Nexusa 7, który jest w tej samej cenie, a ma lepszą specyfikację.

5. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Mój kolega ma kindle fire i jest całkiem zadowolony, polecam ci poczekanie na Nexusa 7, ale jeśli koniecznie chcesz ten sprzęt to wiem na pewno, że apki wgrywa przez komputer. Nie wiem jak chmura i książki, wiem że na pewno parę ich miał ale nie wiem czy brał je z amazonu czy wgrywał przez komputer a nie chce wprowadzać cie w błąd. Ksiązki miał po angielsku, więc nie wiem jak to z polskim językiem ebooków.

Wczytywanie...

Poleć forum