Kinect 2

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wiadomo MS pracuje nad Kinect'em 2 •• Kinect 2. Tak dokładny, że będzie czytał z twoich ust? | Kinect HD - kolejny Xbox - kontroler Kinect druga generacja - konsole Kinect 2 będzie wiedział, że się na niego gniewasz - Artykuły - Chip.pl jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie. Aktualnie Kinect mnie nie pociąga z powodu swojego opóźnienia. Mam nadzieje, że jak wyjdzie 2 to spełni moje oczekiwania. Czego się spodziewacie po Kinect 2?
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Może tego co ty. Chodzi tu o to mniejsze opóźnienie :). Bo to co jest teraz to jakoś mnie nie przyciąga.
 

Mateooo14

Banned
Czego się spodziewamy po nowym Kinect 2 , hmmm ? niczego nowego ......
 

Mateooo14

Banned
Muszą dać Kinect 2 żeby wziąść kilka set złoty więcej za wersję z Kinect 2 .. ahha ten cały Kinect to jakaś kpina
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Ja po kinect spodziewam się, oprócz tego co oferuje obena wersja, dodatkowych ulepszeń w postaci przynoszenia piwa z lodówki i zamawiania pizzy, względnie chińskiego żarcia.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Czego się spodziewam po kinect 2? :D
W sumie niczego, ale byłoby miło, gdyby dodali w końcu obsługę głosową w NASZYM języku (j. Polskim).
Mogliby też w końcu wydać jakieś KONKRETNE gry, ale nie tylko same ''casual'e''... ;)

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Mateooo14

Banned
zgadzam się z veins , no bo oprócz języka PL to co mogą dodać ? już raczej nic..
Pewnie większość gier będzie obsługiwała kinecta ale po co ?? ja wolę wygodnie usiąść i grać na padzie np. w Forza 4 a nie stać przed telewizorem i wymachiwać rękoma ....
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
A rok po produkcji Kinect 2 wyjdzie Kinec 3 bądź Kinect 2 revolution :D Ahh masakra. Mnie kinect w ogóle nie pociąga i też nie będzie pociągać do takich dziecinnych gierek. Tylko kochany pad..
 

Kakashi

Banned
najlepiej żeby kinect 2 miał wbudowane zmiejszenie odłegłości od tv 1,5 na mniej do 1m przynajmniej
 

bartas432

Użytkownik
Użytkownik
No co żeby nie trzeba było kupować gier specjalnie pod kinecta tylko żeby sobie przerabiał zwykłe na pada.
 

Candaar

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej żeby kinect 2 miał wbudowane zmiejszenie odłegłości od tv 1,5 na mniej do 1m przynajmniej
Dokładnie, trochę kiepsko się on sprawdza w małych pomieszczeniach :( Jedyne co znalazłem na Allegro, to jakaś nakładka, która pozwala na stanie bliżej kinekta.
 

Monyo

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze chciałem kupić grę Kinectem, ale używając tylko komend głosowych :D
 

Skaterka885

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałam kinect'a ( jedną grę z zestawie) ale to nie dla mnie kinect jest opóźniony i w dodatku potrzebuję dość sporo miejsca. Czasami jak się zrobiło mały kroczek już Cię nie czytał ...
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
Kinect 2 jak nie bedzie robił kawy ,tostów i przedewszystkim loda to nie kupie :) wystarczy mi ten co mam :)
 

dziarkos14

Banned
W sumie kinect obecny jest opóźniony, choć w sumie ja tego nie doświadczam, ponieważ salon mam 6m, a wiec w zupełności mi wystarczy ;) Lecz koledzy narzekają niestety i kupują te nakładki, jak już ktoś wcześniej wspomniał i szczerze mówiąc już teraz nie narzekają ;) Tak więc kinect 2 chyba po prostu powinien być od razu tak przystosowany a nie żeby dodatkowo można było zarabiać na ludziach ;( Pozdro ;)
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
opoznienie zalezy od gry we wszystkich kinect adventures i podobnych p********kach faktycznie muli ale np. w child of eden dziala idealnie
 

michal.wolski1

Świeżak
Świeżak
nie wiem czy wogule będzie kinect 2 ale jak powstanie to będzie lepsza grafika w grach i troche mniejszy
 

Rycha_pl

Banned
Użytkownik
Oczekuję Głosowej wyszukiwarki internetowej typu " Project Milo"
Odpalasz i mówisz :
-Znajdź mi informacje na temat wojny secesyjnej
-Wojna secesyjna – wojna domowa, która miała miejsce w latach 1861-1865 w Stanach Zjednoczonych Ameryki bla bla bla...
-Jaki jest nr telefonu do Pizza HOT ?
-ble ble ble ble
Takie coś by było na topie !

Ktoś kojarzy może film "Wehikuł czasu/The Time Machine"
w bibliotece było coś takiego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Mnie ciekawi, czy MS postawi na Kinecta praktycznie od razu w momencie release next-genowej konsoli, czy zrobi jakąś znaczącą przerwę. A może w ogóle nie będzie to maszynka działająca na podobnej zasadzie co Kinect, a coś kompletnie nowego? Nie wiadomo ;)

W każdym razie gra na Kinecta z silnikiem Unreal 4.. hmm :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czego się spodziewacie po Kinect 2?
Wysokiej ceny, mam nadzieje że adekwatnej do technologi która w nim zostanie wykorzystana. Mogli by wkońcu pomyśle żeby kinect sam robił obliczenia na swoje potrzeby a nie korzystał z zasobów konsoli.
 

Do góry Bottom