1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect a polski standard mieszkaniowy.

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez DJ Kojot, Listopad 12, 2010.

1. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    W trailerech i reklamówkach Kinecta każdy użytkownik gra na kontrolerze MS w dużym salonie. Jak wiadomo do swobodnego grania potrzeba trochę miejsca, wg specyfikacji Kinecta od 1.8m dla jednego gracza do bodajże 3.5m dla dwóch graczy a w Polsce mieszkania w blokach zwłaszcza w starszym budownictwie są nie za duże (od 50m2 wzwyż) także poszczególne pokoje nie maja dość miejsca by jako tako grać. Moje pytanie skierowane jest bardziej do użytkowników mieszkających z rodzicami i mających swój mały pokój tak jak i ja. Czy kupiliście już Kinecta a jeśli tak to jak sobie radzicie, chodzi mi tu o rozmieszczenie tv i kontrolera, żeby było w miarę wygodnie, może zrobilibyście jakieś zdjęcia bym mógł co nieco podpatrzeć i u siebie coś wykombinować. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    W moim pokoju, stojąc na sofie przy ścianie ledwo sięgam obszaru, umożliwiającego granie w pojedynke. Oczywiście w ten sposób nie da się praktycznie grać. Grywam tylko i wyłącznie w salonie, a i tam czasami brak miejsca, więc do małych pokojów kinect praktycznie się nie nadaje i nie warto go kupować.

4. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie w salonie :D jest 2,2m do 2,5 metra na granie mam nadzieje że jak już zakupie kinecta to przynajmniej w 2 osoby da rade pograć

5. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ja zamontowałem u córki w pokoju.Trzeba było przemeblować pokoik 3,5*2,6 po jednej szafa po drugiej łózko czyli zostaje korytażyk około 1,5 m ale rękami można machać szeżej ,na jedną osobę wystarcza ale nie jest idealnie ale może być . Plecam fajna zabawka.No i parę kg można zgubić.

6. DJ Kojot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Ja tak dziś policzyłem to wyszło mi, że od punktu gdzie przewiduje umieszczenie Kinecta do miejsca gdzie będę ewentualnie stał jest 2,5-2,8m, myślicie, że taka odległość by wystarczyła??

7. Lycha POL

Lycha POL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Powinno wystarczyć bez problemów o ile masz jak poruszać się w bok.

8. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    u mnie z metrażem spoko, pokój mam 25 m kw. jest dużo miejsca nie jest za bardzo zagracony, z reszta Wii spokojnie daje radę. Natomiast martwi mnie inna kwestia odnośnie użytkowania kinecta. Mam monitor LCD 23 " i nie wiem czy to aby pod kinecta było by nie za małe? nie planuje kupić tej innowacji na razie, więc jakby co w przyszłości trafi się jakiś większy telewizor. Niemniej jednak różnie to się układa, albo pojawi się jakas okazja, albo przyjjdzie mi przetestować sprzęt pożyczony od znajomych. Dlatego się zastanawiam, czy 23" to abo nie za mało? Na trailerach ludzie graja na 40-56 calowych plazmach gdzie wszystko elegancko widać. Czy tylko takie lcd gwarantują komfort i wygodę grania?.

9. DJ Kojot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    No ja tv już mam 32" i dla mnie do gier jest idealny także mam nadzieję, że i z grami z Kiencta da sobie spokojnie radę i będzie wszystko elegancko widać ;)

10. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miejsca w pokoju mam wystrczająco. Gram na Kinekcie jakieś 3 metry od telewizora. Musiałem tylko trochę fotele i stolik przesunąć. Po dwóch dniach Kinectowania stwierdzam, że przydałby mi się jednak większy telewizor, bo 32" wydaje się teraz trochę kurduplowaty.

11. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przetestowałem w pracy i spokojnie wystarczy 2,2 do 2,4 m do gry w 2 osoby

12. Suchoj

Suchoj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Hmmm... Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem 32", ale też i nad Kinectem. Niestety większy telewizor u mnie nie wchodzi na razie w grę, dlatego chciałbym Ciebie prosić o jakąś szerszą wypowiedź w tej sprawie (i inne osoby grające na 32" również):
    - czy zdarza się tak, że nie widzicie literek/cyferek na ekranie podczas gry?
    - jakie są problemy przy grze na takiej wielkości tv?

13. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Zależy 32" LCD przeczytasz wszystko nawet z odległości 3m. Ja mam 19 stoję od niego jak gram na kinectcie około 2.4 m i widzę wszystko.

14. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W Tesco w Rzeszowie jest kinect wystawiony do testów i wszystko to podłączone jest do TV 26" (tak mi się zdaję) i nie ma najmniejszych problemów z odczytaniem czegokolwiek z ekranu.

15. ARThe

ARThe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja gram na 32'' i nie ma największego problemu z odczytaniem napisów. Odległość od TV to jakieś 2,5m

16. B@jtlik

B@jtlik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SJZ
    I Ja również skikam przed LCD 32" odległość mniej więcej 3,5 m i wszystko widać :)

17. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Co do standardu mieszkaniowego to ja w kawalerce 36m2 normalnie mogę grać w 2 osoby, tylko musiałem małe przemeblowanie zrobić :)

18. Czosiek

Czosiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesławiec
    Co do polskich standardów jest momentami ciężko. Mam o tyle dobrze, że kinecta ustawiłem sobie w salonie, co wystarcza bez problemu na 2 graczy jak i na 1. Jest też miejsce, aby przysiąść na wygodnej sofie, ale mimo wszystko - miejsce jest. Z tego co wiem, stare mieszkania nie nadają się do kinecta i odradzam. Najlepiej, aby przed zakupem ktoś wymierzył pokój/miejsce do grania, aby zorientować się co i jak.

19. massther

massther Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja tez smigam na 32'' i jest ok
    czasem mam taki pomysl ze na trocje wiekszym tv byloby fajniej, ale za to tv/filmy ogladaloby sie juz slabo, bo do ogladania siedze blizej
    podsumowywujac wg mnie jak grasz w odleglosci ~3m to 32'' sa ok (chyab ze masz duza wade wzroku)
    oczywiscie tez musialem troche fotel przesunac etc. bo mi w przeciakach np. przeszkadzal :)

20. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    A czy da radę jakoś grać na monitorze LCD 17 cali?Czy może lepiej podłączyć konsolę do TV kineskopowego 32 cale?I jakie są fajne gry na Kinecta?

PS.Czy 1-1.5 metra wystarczy do grania na kinect?

21. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Na 17 calach szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie gry na kinect. Wg mnie tak 32 będzie już ok, tylko kineskopowy to nie wiem, bo może to niezbyt ładnie wyglądać.

W odległości 1m zapomnij, a i te 1,5 jeśli się będzie dało to może źle Cię śledzić i ogólnie może być dużo mniejszy komfort grania.

Wczytywanie...

Poleć forum