1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect,a przerobiona konsola.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez windman81, Grudzień 5, 2011.

1. windman81

windman81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Dzisiaj byłem w sklepie i przypadkowo zobaczyłem komunikat na telewizorze połączonym z x-boxem,że po podłączeniu kinecta potrzebna jest aktualizacja softu przez "x-box live".Proszę- powiedzcie mi jak to się ma do przerobionej konsoli?Czy rzeczywiście jakaś aktualizacja jest potrzebna,czy wystaczy podpiąć i już można grać? Z góry dziękuję za odpowiedź - pozdrawiam forumowiczów!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. scesu

scesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od razu bedzies gral. Ja tez kupilem konsole(orzerobiona) a potem kinecta i wszystko dziala bez aktualizacji.

4. Kołobrzeg

Kołobrzeg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wrzuć obojętnie jaką grę dla kinecta i zrób update dashoboardu. Nie trzeba podpinać konsoli do internetu.

5. windman81

windman81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki :) A już się zaczynałem zastanawiać czy mam pograne przez kinecta ;)

Wczytywanie...

Poleć forum