1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect a stara konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Z-Masłem, Listopad 20, 2010.

1. Z-Masłem

Z-Masłem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam do was pytanie. Posiadam Xbox'a 360 w wersji premium. Moje pytanie jest następujące: Czy jest możliwość podłączenia do niego kontrolera Kinect? A jeżeli tak to czy wszystko działa ok i czy nie ma z nim żadnych problemów?
    Z góry dziękuję z odpowiedzi!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście, że tak. Każda konsola X360 jest dostosowana do Kinect'a. Po prostu inaczej go podłączasz i tyle.

4. Z-Masłem

Z-Masłem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To czy w takim razie jesteś mi w stanie wytłumaczyć mniej więcej na czym polega to inne podłączenie? W ogóle zacząłem ten temat dlatego, że sprzedawca w jednym ze sklepów powiedział mi, że Kinect jest przystosowany TYLKO do Xbox Slim. Wiec mnie to troszkę zastanowiło...

5. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Testowałem u znajomego na wersji Premium i mojej Arcade, wszystko śmiga aż miło... Tylko jeden problem, on nie należy do mnie tylko pożyczyłem :O

6. mateo55

mateo55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Chciałbym zapytać czy kinect podejdzie pod przerobioną konsole elite ? Czy musi być tylko orginał?

7. Z-Masłem

Z-Masłem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znam się ale myślę, że powinno działać. Sugeruje się tym, że na *******'ach ostatnio ukazało się do pobrania wiele tytułów przeznaczonych na Kinect'a.

8. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    omg oczywiście,że będzie działać na starszych. Eh, potrzeba tylko wgrać kinect dashboard.

9. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    OMFg kinect na starszych podłączasz do kontaktu i do usb=koniec. Gry na przeróbkach z tego co słyszałem i sam kinect działa normalnie.

10. salwador

salwador Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak dziala sam kupilem i gram na takich bez problemu smiga asz milo .Mam pytanie jak aktualizowalem konsole przez kinecta to zostala oflagowana mozna to sprawdzic

Wczytywanie...

Poleć forum