1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Adventures

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez forall, Grudzień 9, 2010.

1. forall

forall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jest szansa jakaś na reanimację płyty jak została porysowana, ruszyłem xboxem i klops... i tak jest finał 3 godzinnego użytkowania xboxa:(. W najgorszym wypadku skopiowanie z innej DVD jest możliwe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Z innej DVD zawsze jest możliwe, a co do reanimacji jak komputer odczyta i przy tworzeniu obrazu nic sie nie zatnie to jest szansa

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Masz przerobiona konsole? Bo nie wiem czy martwisz sie o porysowany oryginal, czy piracka plyte za 2zl?
    Jak oryginal i konsola nie przerobiona, to zapomnij o kopiowaniu - mozesz co najwyzej sprobowac pasty do usuwania rys z plyt (ale nie widzac jak plyta jest uszkodzona nie moge powiedziec czy cos to da)
    W najgorszym razie mozesz kupic Kinect Adventures na allegro bardzo tanio - akurat ta gre, bo wiele osob ja sprzedaja z bundle kinecta.

Jak masz pirata to po prostu wypal nastepna kopie...

5. forall

forall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Przesunąłem niechcący xboxa jak czytał płytę i tak ją porysowało widać to przed paskiem nagrania na płycie, xbox 360 slim nowy + kinect od wczoraj :), w ogóle da się już tego xbox slim przerobic? Na razie to jakoś problemu nie ma dzisiaj mam nadzieję dojdą mi dwie nowe gry to będzie co do roboty.

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum