1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect bez Xbox One trafił oficjalnie do sprzedaży - tylko kto go kupi?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Microsoft wprowadza drugą generację Kinecta w samodzielnym wydaniu (bez Xbox One). Sprzęt można już kupić na amerykańskim Amazon.

Microsoft wycenił samego Kinecta na 150 dolarów. W pudełku znajdziemy kopię Dance Central Spotlight. Przypomnijmy, że w USA "goły" Xbox One kosztuje 400 dolarów.

Gigant z Redmond odseparował Xbox One od Kinecta w czerwcu, ale od tego czasu osoby, którym zamarzyło się sterowanie ruchowe musiały korzystać z eBaya, albo innych sklepów z używanymi przedmiotami, by dorwać się do drugiej generacji Kinecta. Na szczęście takie kombinacje nie są już w USA potrzebne. Ciekawe tylko, jaką popularnością będzie się cieszyć Kinect w wersji "standalone". Microsoft zdecydowanie przyhamowało w ostatnich miesiącach z promowaniem tego sprzętu, a i deweloperzy jakoś niespecjalnie garną się do wspierania Kinecta.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To dziwne ,że konsola bez kinect nie jest tańsza o 150dolarów.

4. mirek5130

mirek5130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nemezis30, Przecież te 50 dolców to kartonik i instrukcje. Dzisiaj papier jest drogi :)

5. rasta312

rasta312 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kalisz
    Ja kupiłem konsole bez kinecta i pewnie dokupić samego kinecta (jak będzie tańszy ) bo kinect dla mnie to tylko mały dodatek na imprezę

6. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym kupil z kinectem i odsprzedal sensor za 100 dolarow.

7. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kto miał kupić to kupił w komplecie z konsolą. Patrząc na ceny kinecta 360tki... szybko nie spadnie z ceny. Mam nadzieje, że produkcja gier typowo pod kinecta ruszy mocniej.

8. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja się skuszę jak będę przy kasie. Przyda się do Skype'a :)

Wczytywanie...

Poleć forum