1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect błąd c000009c

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez oliwia_08, Styczeń 25, 2013.

1. oliwia_08

oliwia_08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    Mam problem z kinect . Grałam na nim z trzy razy wtedy jeszcze nie był podłączony do internetu potem został podłączony i z jakiś czas temu wyskoczył błąd C000009c . Podłączam kinect , właczam grę , gram całą rundę ,a jak chcę następną zagrać to za jakiś czas wyskakuje - wystąpił błąd kinecta C000009c . Czujnik świeci się najpierw na zielono ,a potem na czerwono , miga i po resecie to samo . Proszę o pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    a gwarancja jest?

4. oliwia_08

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    Właśnie przed błędem się skończyła
    No i przy kalibrowaniu po dłuższej czasy też pojawia się błąd . W grze kinect adventures ,np skoki w pontonie dało się przejść całą ,a w innej minigrze pojawia się błąd ,a w grze black ops służył bardzo dobrze jako słuchawki w grze przez internet .

5. oliwia_08

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    dodam że kinect był długo nie uzywany i stał koło tv . Znajomy twierdzi że się przegrzewa , ale kinect nie jest gorący

6. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
  7. oliwia_08

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    jeszcze mam pytanie . Bardziej się opłaca gdzieś na mieście poszukać naprawy czy wysłać do MS za granicę . Nie dość że długo trzeba czekać to nieźle się wyceniają , np wysyłka za granicę i za naprawę

8. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    U mnie w mieście za naprawę zawołali 150zł hmmm... Patrząc na alledrogo to za 199 zł można wyrwać czasem na gwarancji jeszcze.

Wczytywanie...

Poleć forum