1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect czy move?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacq64, Grudzień 15, 2011.

1. jacq64

jacq64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Mam zamiar kupić któryś z tych kontrolerów, ale nie miałem okazji dłużej przetestować żadnego z nich. Ci którzy mają play'a polecają move, ci co xboxa kinecta. Waszym zdaniem co bardziej opłaca się kupić, uwzględniając oczywiście, że kinect jest droższy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaditZ

RaditZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OMG?
    Kinect jest tylko do Xboxa a move tylko do PS3

4. Dr R.I.P

Dr R.I.P Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Up, przeciez on tez to napisal. Moze ma 2 konsole bez kontrolerow i pyta sie ktorego lepiej kupic? Kontroler do ps3 czy x360. Ogarnij sie troche gosciu.
    Podobno move lepszy, ale nie testowalem zadnego wiec nie chce doradzac. :)

Tapnięte z HTC Desire Z

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    według mnie jest lepszy kinect zero kontrolerów pilotów itd w rekach ,miałem w sklepie możliwość testowania wszystkie 3 kontrolery potestować(move kinect i tego z wii)

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ja też polecałbym kinecta, nie trzeba nic trzymać w rękach tak jak w move itp. Grałem na oby dwóch i kinect mi bardziej podszedł.

7. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    O wiele lepszy MOVE duzo wiecej fajnych gier na ta konsole np KILLZONE3 jedna z najlepszych gier, Heavy Rain, itd
    Kinect to ma jakies gupie gry sportowe i dla dzieci zadnych ciekawych tytulow.
    Wybierzesz MOVE i bedziesz zadowolony na 100% zobacz sobie ile gier to obsluguje :)

Nie daj sobie wcisnac kinecta bo bedziesz zalowal...

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do gier to na kinecta tez sa fajne : Blackwater, Fighters Uncaged, Rise of Nightmares - na dniach ma wyjsc ... Heavy Fire: Afghanistan
    na koniec dodam ze jest 2 razy tyle gier co na move i zdnia na dzien ta lista sie powieksza..

Teraz to co zauwazylem:
    - na move jak jest ciepno to juz jest klopot bo nie zawsze łapie - co do kinecta to mozna grac w slonce jak i w nocy .. zawsze dziala skutecznie
    - move wieksze koszta jak chcesz zagrac ze znajomymi bo kazdy musi miec ''pałe'' - kinect wystarczy tylko jeden
    - na kinecie sterujesz całym ciałem, więc można grać nawet w gry FPP (Rise of Nightmares - Są w niej takie smaczki, jak uniki na zasadzie kucnij, przesuń się, zasłoń uszy, nawet otwórz drzwi) - ps move raczej nie
    - kinectem sterujesz cialem wiec takie gry jak ufc personal trainer lub taneczne lub fitnes sa do tego znakomite - ps move jak mozna sterowac ze sie kogos kopie lub robi szpagat ? NIe da rady..
    - Move to takie inne wydanie Wii tylko dokładniejsze. Trzeba trzymać coś w ręce. Kinect to naprawdę coś innowacyjnego.

9. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a inna bajka ,że te kontrolery to nie wypał i jak się nie ma co z kasą robić to można kupić bo gier jest garska i nie gra się to w więcej niż kilka dni i na półke.

10. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Nie mam ani tego anie tego ale wydaje mi się że na Movie lepiej gra się w strzelanki bo mamy przynajmniej poczucie że coś trzymamy, nie wyobrażam grać sobie (np. w nadchodzącego Mass Effecta) i strzelać tak właściwie z niczego.

11. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tego typu urzadzenia sa wymyslane do zabawy. Gra sie z rodzian i znajomymi.
    Co do gier to kinect ma ich powyzej 35 wiec nie taka garstka..
    A to ma wyjsc na kinecta w 2012 - The Last of Us

Grałem PS MOve w Killzona i o kant **** mozna tą pałke rzucic - jesli ktos gral to z pada nie zrezygnuje na rzecz ps move
    Nie wyobrazam sobie grania 4-5h trzymaja przed soba kontroler i machania za przeciwnikami - poprostu te urzadzenia nie nadaja sie do tego typu gier.
    Na kinect gralem w tenisa i powiem ze rewelacja, nie to co na padzie - żadnych emocji..

12. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej osobiście potestować w jakiś sklepie centrum każdemu i tak co innego się spodoba:) najlepiej test osobisty:)

13. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    A tak przy okazji czy są jakieś "zabawki" do kinecta typu do potrzymania np.coś jak ten karabin do Mova ?

14. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Osobiscie mialem i gralem na move - jest dokladniejszy ale uciążliwy..
    Co do kinecta to zamierzam nabyc a gralem u znajomego - fajnie luzno sie gra w towarzystwie gdzie sprawia to frajde..

15. jacq64

jacq64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Po tym jak zobaczyłem trailer Ryse... inaczej zacząłem patrzeć na Kinecta
    Ale nawalanie się z przeciwnikami machając rękami też może być meczące:D

16. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam też ps3 i MOVE granie w killzone czy Socom przy użyciu tych kontrolerów to zaj...sta sprawa. Jak ktoś jest przyzwyczajony np. do myszki w PC to będzie zadowolony i będzie mu sie dobrze grało. Sterowanie i celowanie jest bardzo płynne i dobre. Osobiście polecam.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

17. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Posiadam Kinecta i jestem bardzo zadowolony. Już to kiedyś tu pisałem, ale napiszę jeszcze raz.
    Na co dzień korzysta z Kinecta córka (8-lat), ale w lato korzystałem ja. Wszystko się działo na podwórzu, Xbox + Kinect + projektor (ekran o wymiarach 260x190cm) do tego rozpalony grill, paczka znajomych, oczywiście były też % i chyba nie trzeba już mówić więcej. Obłędna zabawa do samego rana. Wszyscy się bawili, nawet jak się wstydzili wyginać przed Kinectem to mieli ubaw z innych którzy to robili. No i polewasz z sąsiadów którzy siedzą w oknach zamiast spać i się gapią jak ludzie się bawią.
    Kinect nie jest może o tyle fajny jak gramy samemu, ale jak jest kilka osób to jest obłędnie. Polecam jak najbardziej. Nie żałuję zakupu, ba jak mi się rozsypie to pobiegnę i kupię drugiego. Dla mnie jest to strzał w 10 dla ludzi ceniących dobrą zabawę.
    Czy Move daje nam taką frajdę - wątpię. Grałem u znajomego i nie zobaczyłem nic ciekawego (fakt nie ma opóźnienia) ale czy to jest dla ludzi ceniących dobrą zabawę ? Natomiast ten znajomy był u mnie na takim Kinecto-grillu i bawił się znakomicie (sam powiedział, że bardziej mu się podoba bo rozpoznaje każdy ruch naszego ciała)
    PS.
    Nawet małżonka ćwiczy fitness na tym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak dla mnie lepszy jest MOVE :)

19. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    kinect mam i nie żałuję,nawet samemu jest fajna zabawa,ale w grupie to już jest kosmos:D

20. Pucek3110

Pucek3110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też mam kinect od praktycznie początku jak wyszedł świetne urządzenie polecam i to racja wkręca się najlepiej jak się gra z kimś i nie trzeba wciskać nic trzymać albo jak w przypadku move i boksu musis już mieć 2 pałki a zagraj z kumplem to 4 i co tu jest tańsze??

21. jacq64

jacq64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    A jak wygląda gra w shootery na move? Że tak powiem zamiast kręcić prawym analogiem to machamy pałką?

Wczytywanie...

Poleć forum