1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect czy nintendo wii

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Takenishi, Maj 26, 2011.

1. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Hej
    Chciałem zapytać co lepiej kupić do gry z wiekszą liczbą ludzi. Kinecta z grami do xboxa czy moze Nintendo Wii? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hm... Kinect- ty jestes kontrolerem
    Wii - masz pilota.

Jak narazie jest woięcej gier na Wii, ale jak kupisz kinecta to bedziesz mógł jeszcze na padach grać

4. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bierz wii kosztuje tyle co kinect

5. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak bierz Wii i rozwalaj smokiem budynki, Kinect jest o wiele bardziej przyszłościowy, najważniejsze to to, że to jest prawdziwy kontroler ruchu nie tak jak Wii czy PS Move, że trzymasz w ręku jakieś różdżki, jak chcesz coś takiego to sobie kup pegazusa i pistolet do niego, będziesz miał to samo tylko trochę gorszą grafikę, Kinect jest nowy i na razie jest mało gier i mało poprawek, ale dajmy Microsoftowi czas, a wszyscy się przekonamy jak rozwiną swoją zabawkę :D, do rzeczy typu Wii czy PS Move jedyny co mogą rozwinąć to lepsze różdżki .

6. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Moim zdaniem lepszy jest Kinect.Bierz go i nie zastanawiaj się :)

7. kamislaw

kamislaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Sam mam kinecta i wii. Powiem tyle, że kinect jednak lepszy. Co prawda jak się dokupi balance board do wii to wtedy jest trochę ciekawszy, ale to kosztuje bodajże kolo 300 zł. więc bezsens. Bierz Kinecta

8. zzi

zzi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprzedalem Wii dla kinecta i nie żałuje :)

9. khad

khad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Wii - przestarzała technologia, nie obsługuje FHD, jak masz duży telewizor możesz się mocno zawieść. In plus jest na pewno ilość tytułów.
    Kinect - mało gier, dużo tytułów słabej jakości, ale rokowania są jakieś tam. Co pozostawia wiele do życzenia to to, że po tylu miesiącach od premiery praktycznie nie ma żadnego konkretnego tytułu, a sprzęt wciąż tanieje. Ludzie, któzy kupili Kinecta w dniu premiery mogą czuc się dziś bardzo zawiedzeni.

Wybór należy do Ciebie.

10. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    to zależy jak duże jest pomieszczenie do gry. kinect potrzebuje troszkę przestrzeni, jak dla mnie to kinect bije wszystkie inne "kontrolery" na łeb

11. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bez sensu jest zadawanie pytania, która konsola jest lepsza na Forum poświęconym jednej z nich... Chcesz się pocieszyć bo kupiłeś niedawno kinecta?? Bo jak chcesz gdzieś w miarę neutralne wypowiedzi, to na pewno nie na tym Forum, gdzie są w większości ludzie posiadający jedną z tych porównywanych konsol.
    To tak jak zadawanie pytania na forum PS3, która konsola lepsza, Xbox360 czy PS3??

12. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po co wypuszczali takie coś jak kinect. Ja xboxa kupiłem, żeby grać na padzie a nie skakać jak małpa. Najlepiej poczekaj na Wii U tylko trochę zapłacisz za nie.

13. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW

czy M$ napisał Tobie maila abyś kupił kinecta ,a jak nie to zaraz skonfiskują Ci xa NIe!!!!!
    wiec jak nie chcesz to nie musisz.

a co do tematu zależy czy masz miejsce na kinecta jak z kasą stoisz
    ja wziąłem kinecta bo on jest nie tylko do gry ale i do innych bajerów;))

14. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Na pewno KINECT jest lepszy od WII i move.Ale niedawno testowałem go w Mediamarkt i muszę przyznac że to jest taka zabawka za duże pieniądze ogólnie to daje troche frajdy ale tylko w KINECT ADVENTURE i Kinect sport reszta to według mnie do bani.
    PS:pograsz tydzien a potem będziesz leżał na kanapie z padem w ręku

15. Picek17

Picek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    !Kinect! jedno głośnie lepsza grafika niż na wii grałem u kolegi na wii grafika słaba posiadam xboxa z kinect i jest 100razy lepsza grafika

16. glazera2230

glazera2230 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
    w sumie to nie ma sensu pytac na forum o x360 ktora konsola lepsza :p kazdy ci TU powie ze xbox . Ale jednak Ci powiem gdzyż grałem na obydwu konsolach i wiem że kinect jest 1000x lepszy od Wii. Zarówno pod względem grafiki jak i samych kontrolerów.

17. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tym twierdzeniem o forum to nie do końca prawda, wiele osób ma obie lub więcej konsol, już nie mają x360, a co innego lub tylko PC, wybrali x360 ze względu na cenę.
    Co do tematu, to grałem na obu i mi bardziej podoba się kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum