1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect dla ubogich??? Body Pad !!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dadas123456789, Wrzesień 4, 2013.

1. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    przed chwila przez przypadek napotkałem aukcję z "Body Pad", teoretycznie dzięki niemu jestśmy kontrolerem, czy to może działac??? Kinect dla ubogich?? trochę tak bo jesteśmy obwieszeni kablami a cena to ~ 50 zł z przesyłką

spotkał się ktoś już z takim wynalazkiem? jak to się sprawuje?

link do aukcji BODY PAD ruchu PSX XBOX KIERUJ CAŁYM CIAŁEM HIT (3514833595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i filmik

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ciekawe ale mega nie praktyczne.

4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wydaje mi się że ten "wynalazek" został wyprodukowany dla pierwszego Xboxa, wtedy to mogło być użytecznym rozwiązaniem ,ale czy ten sprzęt działałby z xbox 360? nie mam pojęcia , bo w opisie aukcji to ze wszystkim prawie działa tylko noki 3310 brakuje

1 osoba to lubi.
  5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I wymaga bardziej wymagających ciosów i więcej miejsca.

6. Skyfall1995

Skyfall1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Wiesz co mi to przypomina czasy jak się miało pegazusa może by do tego pasowało ale do xboxa 360,według mnie to nie pasuje kinect jest o niebo lepszy i myślę ze lepiej dołożyć do kinecta. :encouragement:

Wczytywanie...

Poleć forum