1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect do xbox 360 elite jasper?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maartines, Grudzień 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maartines

maartines Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.
    Mam pytanie. Chciałbym kupić sobie kinecta do mojego xboxa 360 elite 120gb ale nie wiem czy kinect będzie z tym dzialał ponieważ na allegro są kinecty do wersji slim tylko. Ktoś podpowie dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a to nie sa przypadkiem slimy kinect ready ? pozatym kinekt pasuje do wszystkich wersji kosnol

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Potrzebny jest wtedy zasilacz który podłączasz swojego elitke i kinecta.
    Działać będzie działać. Obojętnie czy masz slima czy elite. Tylko że potrzebujesz ten zasilacz.

(Zasilacz do xboxa elite)

5. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a on przypadkiem nie jest w zestawie z kinectem ?

6. Kylar_____

Kylar_____ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chwaszczyno/Gdańsk
    Nie jestem pewien czy na forum można wklejać linki z Allegro więc jak wejdziecie w Allegro, w wyszukiwarce wpiszecie kinekt i kliknijcie w aukcje pierwszą od góry. Czy taki pójdzie na elite?

7. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Wszystko będzie Ci działać normalnie. Kinect jest do SLIMA, bo SLIM przy podłączeniu nie potrzebuje zasilacza do Kinecta. Ale jeśli kupisz sam Kinect w kartonie to tam powinieneś mieć zasilacz i bez problemu będzie Ci chodził z każdą wersją konsoli. Uważaj tylko na aukcje na allegro. Wielu sprzedawców sprzedaje Kinecty, które były dołączone do Xbox SLIM i wtedy nie mają one zasilaczy. Najlepiej zapytać czy Kinect jest z zasilaczem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum