1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect fun labs pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dragonit135, Czerwiec 22, 2011.

1. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam taki o to problem pobrałem z liva kinect fun labs tan nowy zestaw narzędzi dla kinecta ale nic sie w menu kinecta nie zmieniło mam ten plik na dysku waży 722 mb ale nie wiem jak to ruszyc jeśli ktoś sie już z tym zetknąc proszę o pomoc

Ps:to ważne gdyż dla tego pakietu pośfięciłem mojego flasha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xayan

Xayan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jestem pewien, bo tego nie pobierałem, ale zerknij do Game Library lub poszukaj gdzieś indziej, np. w My Xbox.

4. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Kinect Fun Labs jest w zakładce SPOŁECZNOŚĆ , obok wideo kinect i facebook'a. Po wejściu w kfl pojawią ci się gadżety : Kinect me , Build a buddy , Bobble head i Googly eyes. Te trzy ostatnie też trzeba zainstalować.

5. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    albo wejdź w Interfejs czujnika Kinect i tam będzie

6. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nom ale ja już i tak zapłaciłem za to przeróbką nie będe sie już łączył z livem po przeróbce raczejj więc nie będe miał społeczności

7. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Zrób tak jak napisał kostek941. Tylko obawiam się , że zostanie ci tylko Kinect me , bo żeby reszty używać trzeba pobrać zawartość z xbl.

8. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy ktos ma podobny problem jak ja?
    Mianowicie odpalam kinect fun labs, odpala się po czym aplikacja zawisa na niebieskiej planszy i dalej nic. Nie reguje na żadne komendy z pada i trzeba ręcznie wylaczyc konsole przyciskiem na obudowie. Problem występuje na polskim koncie, na GB/USA go nie ma.
    Konsola nie przerobiona, najnowsze aktualizacje, wszystkie opcje kinecta włączone.

Podejrzewam że może być to związane z brakiem funkcji rozpoznawania mowy na polskim koncie. Ktoś może potwierdzić

9. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    u mnie hula ,mam konto w PL,pobierz pakiet ponownie na pl koncie

Wczytywanie...

Poleć forum