1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Fun Labs - problem

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez zzi, Lipiec 26, 2011.

1. zzi

zzi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Po ostatniej aktualizacji i instalce Avatar Kinect nie moge wejsc do Fun Labs, konsola sie wiesza. Ma ktos podobne objawy ? dodam ze po usunieciu avatar kinect, fun labs działa

2. Lotnik421 Xbox One

3. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja ściągnąłem avatar kinect i fun labs działa tylko z tym avatar kinect to jest coś dziwnego... mam go pobranego a w fun Labs jest napisane że dostępne już wkrótce...

4. zzi

zzi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mi sie wiesza co jest dziwne bo z innymi dodatkami smiga ale z tym zwiecha :/

5. seweryn789

seweryn789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pisałem w dziale XBL, ale nikt mi nie odpowiedział..
    to pozwolę sobie dodać w tym poście..

"Witam.
    Pobrałem dodatek Kinect Fun Lab, ale niestety mój net(Orange Freedom PRO) nie pozwala na odpowiednie funkcjonowanie XBL.
    Po włączenie Kinect Fun Labs próbuje się dość długo połączyć z live, a następnie wywala jakiś problem i przechodzi do trybu offline gdzie dostępne są tylko "Googly Eyes" i "Kinect Me".
    Mógłby ktoś wrzucić mi pozostałe dodatki żebym mógł wgrać je przez pendrive ( jeśli jest taka opcja wgl) a może jakieś ustawienie sieci żeby wszystko działało OK ?

Z góry dzięki za pomoc.

PS: Przymierzam się do przeróbki X'a. Czy Kinect Fun Labs będzie dostępny po przeróbce ?"

Pzdr.

6. RadesitoPL

RadesitoPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie też takie same objawy przy próbie wejścia do FUN LAB konsola zawiesza się na niebieskim ekranie.

7. Robsio3

Robsio3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    A ja pytanie może inne zadam, czy Fun Labs jest za darmo?

8. childofthewind

childofthewind Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W większości. Na razie chyba 2 gadżety są płatne.

Wczytywanie...

Poleć forum