1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect fun labs - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chmielik76, Luty 22, 2012.

1. Chmielik76

Chmielik76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , Mam mały problem z odnalezieniem "ikony , folderu " w interfejsie konsoli XBOX. Program pobrałem z XBOX LIVE ( 722 mb ) , ale żeby uruchomić muszę ponownie szukać programu ( tak jak bym chciał jeszcze raz pobrać ) , i w tym miejscu mam do wyboru " uruchom , pobierz ponownie i usuń. Z tej lokalizacji odpala , ale jako takiej ikony nigdzie nie ma .
    W moim folderze z grami -brak , aplikacjami - brak , interfejsie kinect-a - brak , folder społecznościowy - brak . Przeszukałem już chyba wszystko i nie mogę sobie poradzić Dziękuję wszystkim za ewentualną pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Wybaczcie, że odkopuje, ale potrzebuje tez pomocy, bo mam ten sam problem.

4. daras83

daras83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To i ja odkopię,mam ten sam problem.

5. zoltan1980

zoltan1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też szukałem już wszędzie, nie da się tego inaczej teraz odpalić.
    Nie mam możliwości sprawdzenia tego teraz, ale chyba da się po wyszukiwaniu na tym ekranie gdzie jest "Uruchom" i "Pobierz ponownie" kliknąć pinezkę, żeby się przypięło do ulubionych na ekranie głównym i nie trzeba było w kółko szukać.

Kiedyś kafelek Kinect Fun Labs był umieszczony w dziale pod takim kafelkiem "Kinect" na karcie "Gry", ale po jakimś czasie spłaszczyli to menu i nie ma już tego. Prawdopodobnie też Kinect Fun Labs nie ma ustawionej żadnej kategorii, dlatego nie pojawia się ani na karcie aplikacji, ani na karcie gier. Podobnie jak Video Kinect pojawia się błędnie w dziale gier...

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum