1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Fun Labs

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seweryn789, Lipiec 25, 2011.

1. seweryn789

seweryn789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Pobrałem dodatek Kinect Fun Lab, ale niestety mój net(Orange Freedom PRO) nie pozwala na odpowiednie funkcjonowanie XBL.
    Po włączenie Kinect Fun Labs próbuje się dość długo połączyć z live, a następnie wywala jakiś problem i przechodzi do trybu offline gdzie dostępne są tylko "Googly Eyes" i "Kinect Me".
    Mógłby ktoś wrzucić mi pozostałe dodatki żebym mógł wgrać je przez pendrive ( jeśli jest taka opcja wgl) a może jakieś ustawienie sieci żeby wszystko działało OK ?

Z góry dzięki za pomoc.

PS: Przymierzam się do przeróbki X'a. Czy Kinect Fun Labs będzie dostępny po przeróbce ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie radze przerabiac ja to zrobilem i zaluje predzej czy pozniej zostaniemy zbanowani ; (( odradzam tobie to . Oczywioscie ze bedzie dostepny Kinec fun Labs tylko licz sie ze wychodza gry taki jak gears of war 3 przy ktorych na pewni bedzie fala banow (ja tak sadze)i na pewno do tej gfry bedze potrzebna przepustka sieciowa i gearsy beda mialy ********* zabezpieczenia a mnie to ***** zrobie wszytsko dla tej gryy; ) . !

4. Lobo7

Lobo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja sie zastanawiam co Wy widzicie fajnego w tym fanlabs bo ja tam pare razy wszedlem i nie widze nic bajeranckiego. Ciagle to samo

Wczytywanie...

Poleć forum