1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect - gdzie kupić z przejściówką.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komaros, Grudzień 28, 2010.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam starego xbox'a 360 arcade. chcę kupić kinecta i na allegro jego cena wynosi 560zł tylko że jest na slima wersje. A czy w np. empiku sprzedawane są one z przejściówką? i za jaką cenę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W empliku powinny być z przejściówką, a cena zapewne będzie wahać się między 700zł a 800zł

4. khas

khas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Każdy Kinect sprzedawany samodzielnie bez konsoli posiada taką przejściówkę. Cena to od 600 zł .. widziałem w Empiku za 629 a w Vobisie za 639 zł i na 100% są z przejściówką i zasilaczem.

Oczywiście sprzedawany osobno oryginalnie...nie miałem na myśli wyjętego z zestawu ze slima bo te będą pracować tylko ze slimami...jesli nie masz zasilacza z przejściówka i kabla usb.

5. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    W Vobisie i Media Markt powinny być za 599zł.
    Czasem uda się trafić np. w Auchan, ale już po świętach, więc nie wiem. Poza tym ceneo.pl :)

MOSZEUSZ przesadziłeś z tym 700-800

6. martin288

martin288 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    kupiłem przed swietami w media markt za 599 z zazilaczem

Wczytywanie...

Poleć forum