1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect - hybrydowe gry istnieją

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Listopad 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Do tej pory Microsoft koncentrował się na promowaniu Kinecta jako urządzenia, dzięki któremu gracz zmienia się w kontroler. Nic w tym dziwnego, w końcu do obecnej grupy docelowej najłatwiej dotrzeć właśnie z tego typu sloganami. Premiera za nami, więc teraz można powiedzieć więcej. Alex Kipman, jedna z osób zajmujących się sensorem, przyznał w rozmowie z portalem GamesIndustry, że trwają prace nad "grami hybrydowymi", czyli wykorzystującymi zwykłego pada i w większym lub mniejszym stopniu również Kinecta. Szczegółów oczywiście brak. Miejmy nadzieję, że deweloperzy będą w fajny sposób używać tej technologii w tytułach dla graczy hardkorowych.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    "Wykorzystującymi zwykłego pada i w większym lub mniejszym stopniu również Kinecta" czyli skakanie przed tv z padem w ręku :p
    "Miejmy nadzieję, że deweloperzy będą w fajny sposób używać tej technologii w tytułach dla graczy hardkorowych" oby :D

4. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    jeśli ktoś ma bardzo dobrą podzielność uwagi to ok ale jak ktoś umie się skupić tylko na jednym

5. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Dobry pomysł. W FPSach np. przeładowywanie broni i melee, w innych grach, np. odsuwanie przedmiotów (coś jak w F.E.A.R 2 - przewracanie szafek, stołów). Niekoniecznie potrzebna podzielna uwaga, można wykorzystać np. ruch padem w górę, w dół, zawsze to jakieś ułatwienie (niezbyt przepadam za korzystaniem z dpada). Oby się udało deweloperom wykorzystać to w dobry sposób :D

6. sirepox

sirepox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To właśnie jedyna nadzieja moim zdaniem jeśli chodzi o wiele gier. Tak jak wibracje w padzie są dla nas naturalne tak sterowanie padem + np. nogi (kopnięcie wroga) albo machnięcie ręką czy padem wywołujące reakcję typu uderzenie kolbą .

7. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Fajny był by jakiś fps, że trzymamy w łapie karabin i normalnie walczymy tak jak na wojnie .
    Moja wizja to taka, że wykorzystując Kinecta możemy np. jakoś udawać zmiane magazynków, kucać, czołgać się ;d Może być normalny bieg w miejscu czy coś . Jakbyśmy byli ranni to ten karabin nam wibruje jak głupi i problemy z celowaniem :D
    Mi się coś takiego podobało . Mam nadzieję, że kiedyś taka gra powstanie, nie tylko dla NASA czy jakiś komandosów z US Army ;d

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na Kinekcie zagrałbym chętnie w The Force Unleashed II :D

9. Vegotex

Vegotex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja w Pokemony :D Pokeball idź :D

Nie no tak na serio, jeszcze sobie nie wyobrażam FPS na Kinecta chodzi mi tu o chodzenie, chyba że poruszać będzie nogami bądź wydawać komendy w j. angielski "go" lub "stop". Nie wiem, dozyjemy zobaczymy ;)

10. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale lipa! Trzeba będzie stać z padem w ręku przed telewizorem. Będą boleć nogi, będą! Na dodatek pewnie w trakcie takiej zabawy niejeden telewizor oberwie padem i pójdzię się j***ć. Powinni raczej zrobić takie cudeńko jak do PS Move, które trzyma się w jednej ręce - wyposażone w analogową gałkę i parę przycisków i pewnie tak się stanie.

11. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ciekawe czy wyjdą erotyczne gry hybrydowe, gdzie zamiast pada będzie się używać własnego dżojstika :) :) :)

12. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Było by to dobre przy grach wyścigowych. Sterowanie normalnie padem na siedząco nawet ale gdy np sie przechylimy to motor tak samo lub samochód nie skręca normalnie ale robi to driftem.
    Przy grach typu slasher czy gry akcji przy podniesieniu pada w góre bądź przy innym charakterystycznym geście włączył by się tryb berserkera bądź została wykonana inna akcja.
    Już sobie to wyobrażam slasher w konwencji Dragon Ball. Zostaje otoczony przez wrogów i sromotnie tłuczony po czym unosze pada do góry a postać w furii dostaje porządnego kopa energii i zaczyna swój śmiertelny akt.
    Oby to było fajne i praktyczne, a używanie tego nie sprawiało problemów... bo podczas gry będę myśleć "znów muszę pajacować z padem przed tv żeby to zrobić"

13. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    w ciągu roku kinect pokaże na co go stać;)

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja bym chcial zagrac w Tekkena 6,albo FNR4 :D

15. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Niby wszystko ok, ale i tak lepiej juz sprawdza sixaxis w PS3, czyli pad ktory w PS3 jest od poczatku. Mialem okazje testowac Kinecta w warunkach domowych i powiem ze dzialanie jest tragiczne, mowie o dokladnosci. Jedynie Dance Cetral zrobil na mnie dobre wrazenie.

16. loosers77

loosers77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę że jest to sugestia, że powstanie kontroler wspomagający, coś jak psmove, wszystkiego samym ruchem ciała nie damy rady sterować jeżeli chodzi o bardziej skomplikowane gry.... taka moja opinia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum