1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect i x360 (stary)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafael4456, Październik 23, 2010.

1. Rafael4456

Rafael4456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Nie znalazłem tematu , który by odpowiedział na moje pytanie.Zamierzam kupić po premierze kinecta , ale posiadam starszą wersje x360 i pytanie czy będzie możliwe działanie kinecta na tej wersji x.Jesli tak to co będzie trzeba (i za ile) dokupić ? Dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    potrzebny będzie zasilacz do kinnecta

4. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poprostu kupijesz kinekta i podpinasz go do gniazdka i z tyłu xboxa/z przodu do usb albo kupujesz slima i podpinasz tylko z tyłu slima i już bez gnizdka

5. Rafael4456

Rafael4456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytając twoją wypowiedź rozumiem że nie trzeba kupować prócz kinecta żadnego osobnego zasilacza ? Bo kolega wyżej napisał że trzeba dokupić osobno zasilacz i teraz się gubię.

EDIT: Znalazłem informacje że będzie Potrzebny osobny zasilacz.Teraz tylko ciekawy jestem jego ceny.

Wczytywanie...

Poleć forum