Kinect, jaki dash, przerobiona konsola.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Witam
Xbox 360 elite jasper przerobiony (nie wiem jaki rodzaj przeróbki), nie łączę się z Live (nie mam bana, ale po prostu unikam problemów)

Jutro mam zamiar jechać po Kinecta. Mam kilka pytań:

1.Jaki dash trzeba wgrać pod Kinecta?

2.Czy jak wgram dash pod Kinecta to będą mi chodziły piraty?

3.Czy mogę dostać bana offline (szkoda by było bo mam dysk)?

Założyłem ten temat, ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na te pytania. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Xbox 360 elite jasper przerobiony (nie wiem jaki rodzaj przeróbki), nie łączę się z Live (nie mam bana, ale po prostu unikam problemów)

Jutro mam zamiar jechać po Kinecta. Mam kilka pytań:

1.Jaki dash trzeba wgrać pod Kinecta?

2.Czy jak wgram dash pod Kinecta to będą mi chodziły piraty?

3.Czy mogę dostać bana offline (szkoda by było bo mam dysk)?

Założyłem ten temat, ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na te pytania. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
1.Musisz wgrać oficjalną wersję Dasha od Kinecta(poszukaj na forum)
2.Tak.Będą chodziły , ale pod żadnym pozorem nie włanczaj AC , NSF HP i Fable 3 , bo one oflagowują konsolke i nie działają .Będą działać dopiero na LT 1.1 , chociaż gdy posiadasz napęd Samsung lub Benq , to normalnie będą chodzić.
3.Nie .Bana nie dostaniesz , jeżeli nie grasz przez neta.;)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
mam chyba napęd liteon, a oflagowanie konsoli może mnie w **** pocałować bo z live się nie łączę nigdy
To nie będą mi chodzić te najnowsze gry? a jak wgram betę dasha?
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
mam chyba napęd liteon, a oflagowanie konsoli może mnie w **** pocałować bo z live się nie łączę nigdy
To nie będą mi chodzić te najnowsze gry? a jak wgram betę dasha?
Możesz mieć oflagowaną konsolkę , poprzez włonczenie AC lub FABLE 3 na tym nowym dashu od kinecta;d.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
tak, a czy mi te gry będą działały? jak już pisałem oflagowanie może mnie w **** pocałować bo nie gram online
 

marekpl

Użytkownik
Użytkownik
podpinam się pod pytanie.. czy jak włożę do napędu np. Fable 3 zostane oflagowany to żadna gra (pirat) nie będzie mi już działać? nawet te starsze tytuły?
 

busek

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam pytanie
jeżeli konsoklę ma przerobioną iXtreme 1.6 i jadę na dashu 9199 to czy musze obawiać siętych wszystkich ap2.5, flagowania konsoli i reszty?
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Aby Kinect działał trzeba dash'a od kinecta to po pierwsze. Po drugie Na dashu 9199 AP 2.5 się nie odpala ale nowe gry wołają o aktualizacje -.- więc też nie pogracie chyba ,że tam jakiś sposób znajdziecie. Jak zostaniesz oflagowany to nie będą ci chodziły te gry ,które wcześniej nie chodziły czyli z AP 2.5. I gry startowe na kinecta działać będą ale z przyszłymi może być problem. Rozwiązanie: Kup kinecta ,zaktualizuj dasha, Graj w tych 5 gierek co wyszły już ,czekaj na LT +. Upgrade FM do LT + i będzie śmigać wszystko.
 

josephb

Świeżak
Świeżak
ja od zeszłorocznej fali banów nie podlaczam się do neta i tez mam gdzies oflagowanie wiec sprawdzilem jak to jest, wlozylem AC i zaktualizowal mi sie dash, ofc AC sie nie wlaczylo ale fable tak jak dzialalo przed tak dziala i po wiec nie wiem o co wam chodzi .. tylko AC nie dziala.
 

Do góry Bottom