1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect - Jakość kamer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Błoch, Grudzień 11, 2011.

1. Marcin Błoch

Marcin Błoch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Hej!
    Chciał bym poradzić się Was w dość specyficznym temacie, tj. jakości kamery wideo zamontowanej w kinekcie.
    A konkretnie. Chcę kupić 2 xboxy z kinectami aby móc (oprócz grania) używać video czatu.
    I tu mam pytanie jaka jest jakość kamerki w kinekcie w porówaniu do takich zwykłych kamerek internetowych ?
    Co będzie lepsze pod kątem jakości : kupno takich dwóch xbox'ów czy raczej zwykłych laptopów z kamerkami na USB ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Rozdzielczość kamer: 640x480 dla kamery RGB, 640x480 dla kamery IR
    czyli słaba jakość

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Kamera w kinect ma rozdzielczość 640x480 czyli nie powala jakością lecz do rozmowy video raczej starcza. Z jednej strony taniej kupić 2x xbox 360s + kinect (~1300zł) niż 2x laptop z kamerką(min 1500zł). Ale jeżeli zdecydujesz się na xbox'y z tego co mi wiadomo musisz mieć xbox live gold czyli dodatkowe opłaty co miesiąc.

#Edit
    @Up szybszy :)

5. Marcin Błoch

Marcin Błoch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    dzięki :-(
    Prawdę mówiąc 640x480 przy naszych polskich łączach (wysyłanie 0,5mb/sek-1mb/sek) i tak jest dobre, jednak zmartwiłeś mnie tym abonamentem :-(
    Poza tym jestem ciekaw jak z jakością soczewek w tych kamerkach..

6. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    abonament to ok.120-140 zł rocznie. jeśli chodzi o kamerki laptopowe w laptopach do 2500zł to ich jakość jest beznadziejna i o wiele lepiej dokupić zewnętrzną za te 100zł (z Logitecha, Microsoftu, Creative'a)

7. dymekk208j

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Pełno na yt materiałów nagranych przy pomocy kamer kinecta więc nie problem się przekonać :)

8. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nic rewacyjnego za kupe kasy ,nawet foto do gier na kinect słabe to jest tylko do grania co najwyżej za 500zl to do kompa lepiej dobra kamerke dokupić

9. dymekk208j

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Moim zdaniem kupowanie xbox'a do video rozmów mija się 'trochę' z celem .

Wczytywanie...

Poleć forum