1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect jest za "chłodny"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Altenor, Listopad 16, 2012.

1. Altenor

Altenor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam problem ze swoim kontrolerem Kinect. Przy uruchamianiu nie włącza się normalnie jak zawsze tylko miga zielona kontrolka po czym pokazuje mi się komunikat, że Kinect nie ma temperatury pokojowej (co jest nieprawdą!). Kontrolka zmienia wtedy kolor na czerwony. Usuwałem i wgrywałem ponownie aktualizacje Xbox'a, odłączałem Kinect'a od konsoli, uruchamiałem ponownie itd.! Nawet go ogrzewałem i nic! Co zrobić z tym fantem?
    Z góry dziękuje za odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Wylej na niego wrzącą wode :) A tak na serio, to wyślij do M$, bo to raczej wina kinecta :)

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Sproboj go u kogos innego jak to samo to na gwarancje odaj

Wczytywanie...

Poleć forum