1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect już uległ hakerom – będą niezależne gry na PC?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Listopad 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Zabezpieczania, które zastosował Microsoft w oprogramowaniu swego kontrolera, nie było zbyt wymagającym wyzwaniem dla miłośników łamania zabezpieczeń. Kinect działa już pod Windowsem – co dalej?

Choć oczywiste jest, że Kinect to sprzęt dedykowany konsoli Microsoftu, nie da się ukryć, że, jak każde inne urządzenie podłączane przez USB, można podpiąć go do zwykłego peceta. Microsoft oczywiście zabezpieczył swoje urządzenie przed tego typu zabiegami, jednak wystarczyło kilka dni, aby ktoś stworzył odpowiedni sterownik dla Windowsa. Dowód? Poniższe wideo, na którym Kinect współpracuje z pecetem:

No dobrze, ale co to oznacza dla graczy? Proste – jeśli Kinect doczeka się dobrych sterowników na PC, można spodziewać się, że niezależni twórcy szybko stworzą gry i aplikacje, które z niego skorzystają. Można spodziewać się, że Microsoft będzie walczył z tym zjawiskiem, być może poprzez aktualizację firmware'u bądź aktualizację dla Windows, ale spójrzmy prawdzie w oczy – nie ma zabezpieczeń, których nie da się złamać.

Nie wiem, jak wy, ale ja z chęcią wykorzystałbym potencjał Kinecta, który ma zacięcie do tego, by zaciekawić nie tylko graczy. Być może kiedyś doczekamy się oficjalnego wsparcia dla Windowsa – na razie nie ma chyba szans.

źródło: •• Kinect juĹź uległ hakerom – będą niezaleĹźne gry na PC? | => Gamezilla.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    PC nie jest pod gry i to zawsze powtarzam.
    Poza tym gdyby gry byly pod Kinecta, i grac tutaj na malym monitorze i malym pokoju - nieosiagalne..

4. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Jak zawsze błyskotliwa odpowiedź bardzo błyskotliwego i niezwykle inteligentnego gracza.

Nie każdy ma 17" monitor głupcze.

5. fialek90

fialek90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pfff ale glupoty gadasz... moge sie zalozyc ze w obojetnie jakiego fps (Ty na padzie Ja na myszce) zadnego fraga bys nie zdobyl :)
    przydac to moze sie nie tylko do gier ale do sterowania...

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OOO kogo ja widzę. Przecież zmieniłeś forum i odeszłaś do konkurencji. Tak się tym afiszowałeś. A co z twoją sygną też zniknęła. Dziwne rzeczy się dzieją. Aha kolejny błyskotliwy wpis pogratulować inteligencji. A co do nowego dasha i banów to zapraszam cię na potyczkę w BC2. Oczywiście na XBL :)

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

:D :D

Głupi Kinect ... lustro w HD...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ooo już napinka dziend0bry'ego bo brzydcy, przyszczaci hakerzy złamali maszynkę M$

Śmiechowo :) Może powstaną jakieś fajne giery na PC'ta ;)

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Widać masz wykreowaną myśl o PeCetowcach :D
    Ja gram na pc na tv, a spora część forumowiczów gra na konsoli podpiętej pod monitor, więc uzasadnij swój tok myślenia :p

Swoją drogą to pod pc Kinect ma większą szansę zaistnieć :D

10. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Jak dla mnie to dobry początek, kinnect ledwo co na rynku a pierwsze kroki już za hakerami ...

Ojojoj, czyżbyś był zazdrosny o 60 fps'ów, lepsze sterowanie(lub też pad od xboxa bezprzewodowy ...) i natywne full hd oraz aa ? To że masz 16" podłączone do pc'ta to nie znaczy że wszyscy są w podobnej sytuacji ... Niektórzy są nawet dużo mądrzejsi niż ty (np. Jechu, ja także) i podłączyli pc'ta do telewizora ...

11. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Me to :p
    Ale wracając do tematu, nie ma rzeczy nie możliwych świadczy o tym ps3 Sony chwaliło się tym że jest niepokonana a przyszedł jakiś mądry kolo i złamał, tak samo jest z kinectem nowa rzecz a już zhackowana , piractwo było, jest i będzie na świecie nic tego nie zmieni:D

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    hahah,wiedzialem,ze bedzie kinect na PC.

13. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mówisz tak, bo Cie nie stać na porządnego PC do grania? Dokupisz pada, odbiornik do pada x360 i wychodzi na to samo, nawet lepiej... nie mówiąc już o możliwości podłączenia pod TV kompa... weź człowieku przestań gadać tego typu głupoty publicznie.

14. Bart!

Bart! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    jeszcze niech z 50 osób zacytuje dziend0bry.....

żal.

To było pewne że to nastąpi :) i bardzo fajnie :) ja jestem zawsze za tym żeby programiści mogli dać upust Swojej wyobraźni i wymyślali coraz to inne rzeczy z coraz to innymi sprzętami! tak trzymać! a gier pewnie jakiś super nie będzie, bo żaden developer nie wyda milionów na gre na coś co nie jest LEGALNIE przystosowane :) choc kto wie czy MS nie pomyśli w przyszłości, i nie wyda sam programów i gier na PC obsługujących Kinecta, to była by przecież świetna okazja dla MS do zarobków :)

15. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Wypowiedź dziend0bry może wam się nie podobać i wgl. ale to jest jego zdanie więc wam nic do tego.
    I z tym się zgodzę

16. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tyle,ze kazdy ma prawo ja skomentowac. tak samo jak ona mial prawo napisac to co napisal. jednak wcale mi sie to nie podoba ;] CoD i pad? no bez jaj :D

17. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a mi to wisi, czy kinect działa na pc, czy nie, bo i tak go nie kupię :)

18. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co z tego, że będzie "działał". Odpalić to ja mogę emulator ps2 na kompie chodź i tak nie pogram.
    Podobnie będzie z kinectem na PC, jest ale nie do końca działa.

19. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gdzie wy widzicie wyłącznie prace hakerów ja widze celowe działanie microsoftu

20. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tak w ogóle to m$ sam miał dać obsługę Kinecta w Windowsie :p

21. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    czemu nie :D fajny patent z obsluga systemu przez Kinecta :) na 100% wyjda jakies programy tego typu :)

i z checia podlacze cos takiego do swojego lapsa ( o ile programy faktycznie beda przydatne )

a co do PC i grania ...... no powiem tak ... od malego mialem konsole... pozniej PC, wrocilem do konsol z 1 powodu ... kwestia $$ :/ na konsole 2 lata temu wydalem 1000 pln i nic mnie juz nie interesowalo ( no teraz kinecta kupie ).

na PC w ciagu 2 lat wydalem duzo duzo duzo wiecej ... pod koniec zabawy z PC sama karta graficzna ( GTX 260 ) byla drozsza niz konsola ktora kupilem... a gry ? 2 lata temu konsole pokazywaly pazurki jak ta lala :) teraz to owszem konsole juz nie wyrabiaja z detalami itd. PC sa mocniejsze... ale co z tego skoro teraz PC ktory kupilem 2 lata temu byl by za slaby ? albo ciagal gierki na srednich detalach ktore czesta wygladaja nawet gorzej od tego co na konsoli ?
    sorki ale nie stac mnie na wydawanie grubego siana co roku na podzespoly w PC a kupujac konsole nawet w dniu premiery mam spokoj na okres conajmniej gwarancyjny (jako sprzet ) i do konca zycia generacji konsoli jezeli chodzi o dzialanie gier itd.

PC maja zalete w grach RTS i MMORG tutaj konsole zawsze polegna chyba ze wrescie dorobia sie myszek i klawierek ;) ( nawet dedykowanych z gory przypisane klawisze itd) jezeli chodzi o FPS.... ok na myszce prezycja jest wieksza ... ale pad po jakims czasie potrafi dobrze zastapic gryzonia :) tak czy siak to co najwazniejsze... czyli zabawa z gry jest na padzie jak i myszce taka sama. A jak ktos chce grac dla jakis statystyk to moze sobie PC kupic ;) jego sprawa .. ja chce grac i cieszyc sie z gry a nie klepac staty.

Dlatego od 2 lat sprzedalem swojego pradozernego PC zastabilem go malym Laptopem ktory podlaczony jest do TV 42 cale, wiec filmy moge ogladac bez problemu ( dzieki czemu polecialo biurko i zrobilo sie miejsce w pokoju) jeszcze z rok remu moglem pograc w jakies RTS na Lapsie( procek 2 rdzenie 2 GB ram i GF8600 ) teraz juz w RTS nie pogram na tym lapsie ale mowi sie trudno ;) jak google zacznie zlomic to wymienie lapsa na mocniejszego hehe )

Tak wiec ... nie mowie ze PC nie jest sprzetem do grania .... BO JEST DO GRANIA! i potrafi przywalic z kopa... ale jest to kosztowna inwestycja, a konsole kupuje sie raz i przynajmniej przez pierwsze 2-3 lata pokazuja lepsza grafe i ilosc klatek niz PC ( i kazda generacja konsol to pokazuje nie wspomne o PSX ktory PC zmieszal z blotem )

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum