1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alixo, Luty 5, 2011.

1. Alixo

Alixo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, chciałbym kupić kinecta, czy da rade go używać, bo mam przeróbke ixtreme 1.5, stary, nie-kinectowy dashboard, i teraz tak, czy jak wgram kinectowego dashboarda offline, to czy zbanuje mi konsole i uniemożliwi granie w niektóre gry? (bo coś takiego gdzieś czytałem)? Czy moge bezpiecznie tego nowego dasha zainstalować??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ehh jeżeli wgrasz nowy dashboard i odpalisz grę z AP 2.5 Checks na iXtreme 1.5 to zostaniesz oflagowany. Wgraj LT+ i nie będzie problemu

4. Alixo

Alixo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko ja nie chce odpalać żadnych gier z ap25, tylko kinectowe gierki, i o to mi chodzi czy będe mógł grać w stare gry, typu BLACK OPS bez problemu

5. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Zainstaluj lt+ I graj w gry bez AP25
    Kinectowe gierki narazie nie mają AP25
    A jak nie podłączasz się do neta to możesz mieć flagę ale bana nie dostaniesz

Wczytywanie...

Poleć forum