1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect na X360 RGH JTAG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xban, Grudzień 21, 2014.

1. Xban

Xban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsole xbox 360 z RGH, JTAG - DASHBOARD 2.0.16747.0 (Ayr skin)

Dokupiłem sobie kinect z zasilaczem, gdy wszystko podłączam technicznie jest sprawnie ale wyskakuje komunikat że system wymaga aktualizacji i nie wiem zbytnio jak sie za to zabrac, by kinect sprawnie działał.

Ponoć trzeba zaktualizowac - dojdą sterowniki kinect i awatary.

Jak zaktualizować?

czy ten sposób Xbox 360 Dashboard / System Update 2.0.16747.0 Download With Avatars jest dobry dla konsoli z RGH, JTAG ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    1 osoba to lubi.
  4. Xban

Xban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie o to mi chodzi.

Chciałbym się dopytać czy mogę to zrobić na konsoli z RGH/JTAG - nie mam dysku w konsoli, korzystam z przenośnego USB 250GB

5. Xban

Xban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Doprecyzuje pytanie:

xbox 360 z RGH, JTAG - DASHBOARD 2.0.16747.0 (Ayr skin) - nie mam dysku w konsoli, korzystam z przenośnego USB 250GB
    chce zainstalowac sterowniki kinect

Chciałbym to zrobić w ten sposób: Xbox 360 Dashboard / System Update 2.0.16747.0 Download With Avatars

Czyli wrzucić update $SystemUpdate na pendrive, podłączyć pendrive pod konsole i zrobić auto-update

Pytam się gdyż nie jestem pewien czy to nie zaszkodzi mojemu RGH a nie chciałbym sobie tą aktualizacją schrzanić całej przeróbki itp.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Musisz ściągnąć sterowniki do twojego dasha tj 2.0.16747. następnie wrzuć na pendrive ale zmień nazwę na $$ystemUpdate i dopiero podepnij do konsoli gdy będziesz w nxe( główny interfejs xboxa, nie FSD!!) i powinno wyskoczyć,że wykryto aktualizację

1 osoba to lubi.
  7. Xban

Xban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie tak zrobiłem, wszystko działa - przednia zabawa z kinectem :) dzięki wszystkim za odzew (++)

Wczytywanie...

Poleć forum