1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect nie działa aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scesu, Wrzesień 17, 2012.

1. scesu

scesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wlasnie odebralem konsolke po przerobieniu RGH i gry działaja wyśmienicie ale mam problem z kinectem, mianowicie woła o aktualizację.
    Aktualizację ściągnałem z
    Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox
    niestety po ponownym uruchomieniu konsoli aktualizacja nie możliwa jest do przeprowadzenia i tu pytanie czemu sie nie aktualizuje x box badz kinect
    pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    mając RGH nie wykonuje sie aktualizacji systemu konsoli, chyba o tym wiesz ?

co do tematu to kinect wymaga aktualizacji wewnętrznych sterowników, więc wystarczyło sie zgodzić jeżeli pytał o aktualizacje po podłączeniu kinecta. Jeżeli miałeś zainstalowane avatary to powinno sie zaktualizować bez problemu, natomiast jeżeli czegoś brakowało to powinieneś ściągnąć aktualizacje która odpowiada tej którą masz w konsoli. (jeżeli wgrasz nowszą to rozwalisz sobie RGH - na stronie MS którą podałeś jest zawsze najnowsza).

Chcesz znaleść starszą to polecam strone Dashboard / System Updates
    Ściągasz, wrzucasz na pendrive sformatowany na fat32, zmieniasz nazwe katalogu z $systemupdate na $$ystemupdate. Wsadzasz do usb, zgadzasz sie na aktualizacje i gotowe.

4. adi9500

adi9500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po wgraniu nowego dashboardu 16537 mam problem z kinectem pobrałem update do wersji dashboardu zmieniłem nazwe wrzuciłem na pen a konsola w żaden sposób nie chcę tego zainstalować proszę o pomoc

5. pretorian85

pretorian85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam ten sam problem jak kolega wyżej i stoję w miejscu ....

6. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Wróć do pierwotnej nazwy katalogu i zobacz czy zadziała aktualizacja.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

7. pretorian85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety, uruchamia się od razu FSD i tyle ... i komunikat, że kinect potrzebuje aktualizacje

8. pretorian85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  9. treletutek

treletutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę o pomoc, rozkładam ręce i nie wiem co robić, skasowałam aktualizację z xboxa 360 tą dziwną kombinacją klawiszy i teraz przestał mi działać kinect bo potrzebuje aktualizacji. Próbowałam aktualizować z pena z cd ale ani z tego ani z tego aktualizacja nie startuje, pen FAT32

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Aktualizacja ma hyc na penie fat32 $systemupdate i w nim juz pliki aktualizacyjne. Nie moze byc folder zdublowany czesto sie rak dzieje orzy wypakowywaniu. Jesli masz rgh to nazwa katalogu $ystemupdate pen podłączony w oryg menu, a nie w fsd

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może też tak być ze w dashlanch masz zablokowane aktualizacjie, jeżeli tak to trzeba zmienić kilka opcji.

12. treletutek

treletutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolejny dzień walki z kinectem, zmiana nazwy katalogu na $ystemupgrade nie pomogła, pen widoczny w manger plików. Pytanie co oznacza pen podłączony w oryg menu a nie w fsd? Pen mam podłączony przez kabel przedłużający bo bezpośrednio w gniazdo xboxa się nie mieści(za szeroka obudowa pena). Dodam że gry takie jak fifa czyli na pada działają. Komunikat wyskakujący przy starcie xboxa o aktualizacji kineckta trwa 2 sec i znika, później już nic się nie dzieje. Interfejs główny: 2.0.17489.0

Wczytywanie...

Poleć forum