1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect nie działa, po próbie aktualizacji z Fighters Uncaged

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pampex, Luty 11, 2011.

1. pampex

pampex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znowu mam problem :/ Tym razem ściągnąłem Fighters Uncaged i do tej pory przerabiałem je 3rdwave 360 patch, ale tej gry nie chciał spachować. Idąc za radami z przeczytanych tematów ściągnąłem Waves patcher i Abgx. Ściągnąłem patch na wave 3 przez Waves pathcer, potem sprawdziłem w abgx i był tylko ten błąd od spatchowania, później na wszelki wypadek spatchowałem jeszcze raz w Waves patcher i wypaliłem na płycie Verbatima z prędkością 2.4x w IMGBurn(tak jak do tej pory robiłem). Włożyłem płytę do konsoli i zapytało o aktualizację no to zaktualizowałem, niestety gdzieś w połowie się wysypało i wyskoczył błąd ze ścierką i kod statusu, którego nie mogę sprawdzić bo mi się niechce teraz Fighters Uncaged wczytać :/ A mój dash to(po tej nieudanej aktualizacji) :2.0.12416.0. Po tej nieudanej aktualizacji wyskakuje komunikat, że jeśli chcesz używać technologii Kinect to trzeba zaktualizować dashboard. Pomoże ktoś? Co mam zrobić żeby Kinect zaczął działać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zaktualizowc dashboarda z pendriva.

4. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  5. pampex

pampex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podziękował. :) Działa już Kinect, a grę próbuję załadować ;)

Wczytywanie...

Poleć forum