1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KINECT NIE DZIAŁA Pomocy!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oluussiia, Grudzień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. oluussiia

oluussiia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłam wczoraj nowy xbox 360 z kinectem. Niestety, gdy chce podłączyć grę to wyskakuje informacja, że kinect nie umie ustawić kąta patrzenia (mam go w pokoju, który jest pusty, więc nie możliwe żeby coś mu przeszkadzało). Gdy wejdę w ustawienia i chce dokonać kalibracji kinecta to on widzi tylko moje ręce i głowę (tj. fioletowe paski są tylko w tych miejscach i jest napisanie śledzenie rąk, zamiast tułowia - czy da się to jakoś zmienić?). Próbowałam z różnych odległości, zmieniałam nawet miejsce położenia kinecta. Zawsze jednak zapala się na na czerwona lampka i coś jest nie tak. Czy to znaczy że kinect jest zepsuty? Tym bardziej że słyszałam, że kinect się rusza (góra, dół) - mój stoi w miejscu. Czy są gdzieś jakieś ustawienia, może których nie znalazłam?? Proszę bardzo o pomoc!!!
    Inaczej zostanie tylko oddanie xboxa do sklepu :(
    ~Następnym razem spotkasz sie z warnem. Nazywaj tematy bardziej adekwatnie do problemu. Bez Capslocka i wykrzykników. //DOG29

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azazel0603

Azazel0603 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Puławy
    Podlacz klocka do neta aby sie zaktualizowal oczywiscie razem z kinectem..
    powino pomoc
    jesli nie to reklamaja, wymienia ci na nowy i masz problem z glowy ;)

4. oluussiia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączyłam do internetu, wszystkie aktualizację zrobił... i nic. A to prawda,że kinect sam się porusza??Przepraszam, za te pytania ale myślałam, że to wszystko będzie łatwiejsze, a tu taki problem i to na samym początku.... :)

5. Tobiaszdst

Tobiaszdst Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja bym jeszcze sprawdził czy poprawnie został podłączony do konsoli :semi-twins:tez miałem trochę problemów ale się udało :Dbpozdrawiam

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak kinect sam się rusza Góra/Dół w ten sposób ustawia sobie kont nachylenia.
    Może podczac ustawiania kinecta miałem go zbyt głęboko ustawionego na półce/regale i nie mógł on zobaczyć podłogi,ja tak kiedyś też miałem.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak po odpaleniu konsoli następuje autokalibracja i silniczek porusza kinectem góra-dół powinno tak być. Jesteś pewna że masz wystarczająco miejsca i nie stoisz po prostu za blisko telewizora lub że kinect nie jest krzywo ustawiony? Z tego co wiem czerwona kontrolka świeci jeśli nie grasz w gry obsługujące kinecta. Odpal np. Adventures i sprawdź czy zaświeci na zielono. Jak nie to serwis.

@up - długo pisałem posta :D

8. oluussiia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie próbuję to robić na grze Adventures. Po odpaleniu zrobił autokalibrację ale nigdy się NIE RUSZAŁ. Mam bardzo dużo miejsca, stałam już chyba w każdej możliwej odległości :) Chyba faktycznie zostaje serwis <załamka> Ustawiałam kinect na półce, na osobnym stoliku i nic... No trudno, nie mam już pomysłu. Dziękuje za wszystkie pomysły i szybkie odpowiedzi :)

9. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Czemu serwis?

Pewnie, a może "spróbuj podociskać kabelki"?

Zdjęcie pomieszczenia by się bardzo przydało.

Swoją drogą kinect powinien być nie niżej niż 62cm od podłogi i nie wyżej niż 180cm.
    Wyjmij go z tej szafki.
    najlepiej NA tv pod kątem 20ک .
    Co to za półka, stolik?
    Tak jak pisze, zdjęcie by pomogło.

10. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: KINECT NIE DZIAŁA Pomocy!!!

Widzisz ale jak jej sue nie rusza przy kalibracji to raczej zdechł

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

11. oluussiia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dałam do serwisu... Pani mi udowadniała, że sprzęt jest zepsuty przeze mnie, że ma rysy i prosiła o konsultację serwisu gdzieś w Warszawie. Tak więc sprzęt cały został wysłany. Pewnie odpiszą, że sprzęt nie działa z winy klienta. No nic...
    Wszystkie wymogi jakie powinien mieć kinect żeby mógł się ruszać spełniłam. On po prostu od początku był zepsuty, nie ruszał się, stąd te wszystkie problemy - przynajmniej tak mi się wydaję.
    Dziękuje za pomoc, będę czekać na odpowiedź serwisu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum