KINECT NIE DZIAŁA Pomocy!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

oluussiia

Świeżak
Świeżak
Kupiłam wczoraj nowy xbox 360 z kinectem. Niestety, gdy chce podłączyć grę to wyskakuje informacja, że kinect nie umie ustawić kąta patrzenia (mam go w pokoju, który jest pusty, więc nie możliwe żeby coś mu przeszkadzało). Gdy wejdę w ustawienia i chce dokonać kalibracji kinecta to on widzi tylko moje ręce i głowę (tj. fioletowe paski są tylko w tych miejscach i jest napisanie śledzenie rąk, zamiast tułowia - czy da się to jakoś zmienić?). Próbowałam z różnych odległości, zmieniałam nawet miejsce położenia kinecta. Zawsze jednak zapala się na na czerwona lampka i coś jest nie tak. Czy to znaczy że kinect jest zepsuty? Tym bardziej że słyszałam, że kinect się rusza (góra, dół) - mój stoi w miejscu. Czy są gdzieś jakieś ustawienia, może których nie znalazłam?? Proszę bardzo o pomoc!!!
Inaczej zostanie tylko oddanie xboxa do sklepu :(
~Następnym razem spotkasz sie z warnem. Nazywaj tematy bardziej adekwatnie do problemu. Bez Capslocka i wykrzykników. //DOG29
 

Azazel0603

Użytkownik
Użytkownik
Podlacz klocka do neta aby sie zaktualizowal oczywiscie razem z kinectem..
powino pomoc
jesli nie to reklamaja, wymienia ci na nowy i masz problem z glowy ;)
 

oluussiia

Świeżak
Świeżak
Podłączyłam do internetu, wszystkie aktualizację zrobił... i nic. A to prawda,że kinect sam się porusza??Przepraszam, za te pytania ale myślałam, że to wszystko będzie łatwiejsze, a tu taki problem i to na samym początku.... :)
 

Tobiaszdst

Świeżak
Świeżak
ja bym jeszcze sprawdził czy poprawnie został podłączony do konsoli :semi-twins:tez miałem trochę problemów ale się udało :Dbpozdrawiam
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak kinect sam się rusza Góra/Dół w ten sposób ustawia sobie kont nachylenia.
Może podczac ustawiania kinecta miałem go zbyt głęboko ustawionego na półce/regale i nie mógł on zobaczyć podłogi,ja tak kiedyś też miałem.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak po odpaleniu konsoli następuje autokalibracja i silniczek porusza kinectem góra-dół powinno tak być. Jesteś pewna że masz wystarczająco miejsca i nie stoisz po prostu za blisko telewizora lub że kinect nie jest krzywo ustawiony? Z tego co wiem czerwona kontrolka świeci jeśli nie grasz w gry obsługujące kinecta. Odpal np. Adventures i sprawdź czy zaświeci na zielono. Jak nie to serwis.

@up - długo pisałem posta :D
 

oluussiia

Świeżak
Świeżak
Właśnie próbuję to robić na grze Adventures. Po odpaleniu zrobił autokalibrację ale nigdy się NIE RUSZAŁ. Mam bardzo dużo miejsca, stałam już chyba w każdej możliwej odległości :) Chyba faktycznie zostaje serwis <załamka> Ustawiałam kinect na półce, na osobnym stoliku i nic... No trudno, nie mam już pomysłu. Dziękuje za wszystkie pomysły i szybkie odpowiedzi :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czemu serwis?

Podlacz klocka do neta aby sie zaktualizowal oczywiscie razem z kinectem..
powino pomoc
ja bym jeszcze sprawdził czy poprawnie został podłączony do konsoli tez miałem trochę problemów ale się udało bpozdrawiam
Pewnie, a może "spróbuj podociskać kabelki"?

Zdjęcie pomieszczenia by się bardzo przydało.

Swoją drogą kinect powinien być nie niżej niż 62cm od podłogi i nie wyżej niż 180cm.
Wyjmij go z tej szafki.
najlepiej NA tv pod kątem 20ک .
Co to za półka, stolik?
Tak jak pisze, zdjęcie by pomogło.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: KINECT NIE DZIAŁA Pomocy!!!

Widzisz ale jak jej sue nie rusza przy kalibracji to raczej zdechł

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

oluussiia

Świeżak
Świeżak
Dałam do serwisu... Pani mi udowadniała, że sprzęt jest zepsuty przeze mnie, że ma rysy i prosiła o konsultację serwisu gdzieś w Warszawie. Tak więc sprzęt cały został wysłany. Pewnie odpiszą, że sprzęt nie działa z winy klienta. No nic...
Wszystkie wymogi jakie powinien mieć kinect żeby mógł się ruszać spełniłam. On po prostu od początku był zepsuty, nie ruszał się, stąd te wszystkie problemy - przynajmniej tak mi się wydaję.
Dziękuje za pomoc, będę czekać na odpowiedź serwisu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom