1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect nie moze sie poruszyc, grzeje sie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szadek, Listopad 10, 2014.

1. szadek

szadek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    To mój pierwszy post. Niedawno zakupilem Xbox 360 z kinectem i mam taki problem. Gdy wlaczam konsole z rana i gre na kinecta wszystko jest ok kinect ustawia sobie kat w grze koryguje i jest ok, po jakimś czasie grania robi się cieply i wyskakuje komunikat "kinect nie może się poruszyć" kamerki dzialaja normalnie bo w ustawieniach chodzą i mnie widzi tylko nie może się poruszyć jaka może być przyczyna? Dodam ze nie ma juz gwarancji oraz ze konsola ma dostęp do Neta i aktualizacje ściąga sobie na bieżąco z gory dzięki za podpowiedz
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Kinect jest uszkodzony, gdzie kupiłeś ? Jak coś to pisz do sprzedającego.

4. szadek

szadek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ze jest uszkodzony to ja tez wiem pytalem czy ktoś może mial taki przypadek i jak go naprawić. Nie mam możliwości zwrotu

Wczytywanie...

Poleć forum