1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect nie słyszy, choć słyszy.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlont, Styczeń 18, 2013.

1. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Dokładnie jak w temacie, a dokładniej, przy kalibracji jest wsio ok, kinect wszystko ładnie słyszy. Natomiast problem pojawia się gdy chcę przez niego rozmawiać (wszystko jest ustawione jak należy) a teraz jeszcze dziwniej, przy wyłączonym (odłączonym) kineccie rozmawiam normalnie przez hs, a gdy go odłączam na grupie widać dalej "megafon" Najpierw to olałem z kinecta jakiś czas nie korzystałem a teraz zonk.
    Więc wygląda to tak jakby xpudło widziało coś jeszcze jako mikrofon i hs przepuszcza, tak jakby był wyżej w hierarchii natomiast przez kinecta już nie porozmawiam.
    Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Już wyjaśnione, nie wiem jak to jest, ale męczyłem się i męczyłem napisałem i nagle wpadłem co jest nie halo. Okazuje się, że na 7 moich padów w 5 jest coś nie tak z wtyczką od mikrofonu i cały czas widzi go jako podłączony.

Wczytywanie...

Poleć forum