1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect nie widzi dziecka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nazar1986, Luty 8, 2012.

1. nazar1986

nazar1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam serdecznie pisze z takim problem ponieważ posiadam konsole xbox360 slim + kinect wszystko hula aż miło tylko problem mamy z kinectem , ja jako dorosły normalnie na nim gram bez żadnych zastrzeżeń jak tylko moje dziecko stanie przed kinectem ( 9 lat ) wlanczamy grę często go nie widzi tzn powiem tak jeśli próbujemy kalibracje kinecta czy pochylenie kąta kinecta zawsze wyskakuje wiadomość że kinect świetnie widzi gracza gdy wchodzimy do samej gry ja smigam normalnie moje dziecko nie i nie jest to przypadek jednej gry a chyba wszystkich jakie posiadamy tzn mamy ich 3 , próbowałem nawet skalibrować wszystko z tą kartą która była w zestawie do gry kinect animals aby dostosowac swoje pomieszczenie , również przemieszczałem kinecta to raz nad telewizor to raz pod telewizor wszystko według instrukcji jak ma stać kinect lub z poradników internetowych proszę pomóżcie bo już nie wiem w czym problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jaka odległość kinecta od Was?

4. yasio1

yasio1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj utworzyć dziecku oddzielny profil i zrób kalibracje kinecta na dziecku.
    Wtedy kinect się dostosuję do rozmiaru dziecka, i możesz w kalibracji sam ustawić góra dół.

5. nazar1986

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odleglosci to jakies 1,5 do 2 m , dziecko ma swoj profil ale np. jesli chcemy grac razem w np. kinect sports to ja normalnie biegam , skacze , a on nie , jedynie lapie go na pin pongu nie wiem dlaczego

6. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    hm a spróbuj zmienić położenie Kinecta (daj go niżej/wyżej)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nasz kinect jest na wysokości 1.6m dzieciaki bez problemu grają do dyspozycji mają 3,5 szerokości do 3,2-3,5 m odległości

8. nazar1986

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nasz kinect jest na wysokosci 1,65 m pokoj jest dosc duzy i jest w nim duzo przestrzeni , czy np. ubrania maja znaczenie , czy powinno byc raczej ciemno czy jasno , nie rozumiem tego bo mnie lapie a dzieci nie juz nie wiem co mam zrobic , dziekuje za zainteresowanie bede probowal dalej cos kabinowac bo dzieci placza ;)

9. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

Nie wiem ile w tym prawdy, ale z moich obserwacji, lepiej identyfikuje użytkownika w jasnych ubraniach i przy dobrym oświetleniu.

Pozdrawiam.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kinect może działać w całkowitej ciemności, lecz z czarnymi osobnikami ma problemy:p. Nie będę żartował tu o czarnych:D.
    Przy oświetleniu wielopunktowym jakość nagranych filmików, zdjęć znakomita w porównaniu do tych z lampą zawieszoną w jednym miejscu.

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Z tego co pamiętam gdzieś w instrukcji jest minimalny wzrost gracza. Może dziecko jest za niskie.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

12. djdoubleb

djdoubleb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Tarnów
    Ostatnio 2 letnie dziecko mojej szwagierki grało W tenisa na Kinect i wszystko było ok. Daj niżej kinecta może pomoże :)

13. nazar1986

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje wszystkim za odpowiedzi

14. luksurface

luksurface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norway
    w grach na kinecta sa dołączane karty do konfiguracji - strojenia kinecta taka kartka z oczami i pamietaj ze po kazdorazowym przesunieciu kinecta np wycieranie kurzy czy inne czynnosci zalecane jest jego skonfigurowanie na nowo.

a co do wzrostu to Minimalny wzrost osoby grającej: 1 m.

Wczytywanie...

Poleć forum