1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect nie zapisuje kata pochylenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radzikgsm, Marzec 15, 2014.

1. Radzikgsm

Radzikgsm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z kinectem. Konsola z rgh . Odpalam gre , ustawiam kat pochylenia tak aby kinect widziwl mi lapki nogi itp. Gdy klikam dalej kinect idzie do gory i na dol i zostaje w pozycji ktora sam sobie ustawil - nie w tej co ja chce :/

ktos wie jak go poprawnie ustawic ? Jak sam sie ustawia ucina nogi . . .

2. Lotnik421 Xbox One

3. bumbum35

bumbum35 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Temat odległy, ale mam ten sam problem. Moze ktoś pomoże?

4. bumbum35

bumbum35 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam ochote go rozebrac i wyjąć ten trybik ze srodka i ręcznie ustawic tak aby mnie widział. Nieraz uda sie ustawic i trzyma się na dole do konca gry, ale po ponownym włączeniu znów idzie do góry. Gdy jest na dole, to sensor reaguje znacznie lepiej, więc po co on idzie do góry?

Wczytywanie...

Poleć forum