1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect NOWY lub Kinect z Kinects Sports

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vespero, Maj 4, 2013.

1. vespero

vespero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Mam pytanie ile realnie mogę wziąć za nowego Kinecta oczywiście z Kinect Adventures z oryginalnym paragonem na gwarancji kupiony kilka dni temu, teraz nabyłem konsole w zestawie i mam dwa :(.

I czy opłaca się dodać ofoliowana grę Kinect Sports?

Na jaka cenę mogę liczyć za ile wystawić.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. vespero

vespero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nawet na Allegro jest drożej.Sprzęt jest nowy i nieotwierany z dowodem zakupu i gwarancja. W takiej cenie widziałem uzywane na tablica.pl. Rozumiem że najlepiej 250 wtedy kupujący będzie mógł zarobić i sam sprzedać. Pytam o realna wartośc sprzętu i czy jest sens dorzucić grę?

5. vespero

vespero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za tyle się sprzeda na ile znajdzie się klient też fakt.

Wyszło na to, że jest wart 400zł.

Temat uważam za zamknięty.

Wczytywanie...

Poleć forum