1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect+Nowy TV czy Kierownica M$

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ratajek, Maj 3, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak w tytule. Co lepiej kupić kinecta + tv około 40 cali albo 50 czy kierownice?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    To ile ta kierownica kosztuje??? Rozumie że ceny nie równoważą się ? Ale jakbym miał wybrać to bym brał pierwszy zestaw.

4. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko kurde bo na 1 zestaw bym troche czekał aż kasy będzie więcej a na kierownice to bym dlugo nie czekał. Kurde bo ogólnie nie pytałbym się ale dzisiaj tata wyskoczył mi z propozycją że może zamiast kinect+ tv(bo na obecnym nie mam 60HZ) to kierownice bo na padzie się według "my dad" fatalnie gra w wyscigówki. Chyba bede jednak na kinecta namawiał.
    Edit.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    kinect jest drozszy od kierownicy wiec nie widze problemu zebys kupil teraz kierownice a pozniej TV. ja bym tak zrobil.

6. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra ale ja nie podcieram się kasą,żeby teraz to,a tamto później. Ale teraz tak przemyślałem sprawe i chyba kupie kinecta później jak kasa będzie bo do kierownicy w sumie nie ma za dużo wyścigówek fajnych, wartych kupienia. Jak narazie to co są warte gry to znam Forze 3. PGR4, niedługo FM4 no i chyba za duzo nie będzie. A na kinecta bedzie podobno jakis FPS (pracują nad nim), FM4, no i dużo gier ruchowych. Więc chyba odstawie kupno kierownicy a kupie sobie drugiego pada z play and charge kit i poczekam na kinecta.

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    napisales ze tv + kinect ALBO kierownica wiec zaproponowalem ci TANSZA opcje TV + kiera wiec nie rozumiem twoich slow "nie pdcieram sie kasa"

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    kier sie szybko nudzi właśnie sprzedałem wczorak tą mad catza;))
    wex kinka i tv

9. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój błąd bo źle przeczytałem (na szybko bo się śpieszyłem. Ale i tak mi chodziło to albo to a nie 3 zestaw TV+kiera

10. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja bym bral kinekta, na kierownicy grasz tylko w autka a na kinekcie calkiem inna zabawa

11. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdecydowanie bierz kinecta+tv ,jak wyżej zaznaczyli kiera znudzi się bardzo szybko,chyba nie wychodzi aż tak dużo gier samochodowych wartych wydania tych pieniędzy(jaką kierę masz na myśli?) na kinecta jest zapowiedziane mnóstwo premier i zapewne jakieś jeszcze dojdą.

12. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro nie masz za duzo kasy to ja bym zaczal od kupna tv (bo twoj nie ma 60Hz a to dosc duzy problem bo nie ktore gry sie nie odpala) a dopiero pozniej myslal o kierownicy albo kinect-cie

13. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na myśli miałem tą od M$. A co do tV to na 60HZ (np w Forzie) taki niewyraźny obraz mam.

Wczytywanie...

Poleć forum