1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect od spodu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kraju19, Listopad 14, 2010.

1. kraju19

kraju19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Witam.
    A więc chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kinect od spodu a mianowicie chodzi mi o to czy da go się przyczepić na górę telewizora. Chodzi o to czy ma taką klamrę czy coś takiego. Jeśli ktoś ma kinecta i mógłby zrobić zdjęcie to byłbym bardzo wdzięczny bo chciałbym dokładnie zobaczyć czy będę mógł go gdzie kolwiek postawić.
    Jeszcze takie małe drugie pytanie, słyszałem że kinecta do xboxa slim podłącza się jednym kablem a do tych starszych wersji 2 kablami. Prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. juro65

juro65 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem jedno ze kinekta można przyczepić na gore telewizora. A na drugie pytanie prawda

4. kraju19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Dzięki. Ale jakby ktoś miał zdjęcie kinecta od spodu i mógłby wkleić to było by fajnie.

5. philips

philips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
  6. kraju19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Dzięki, a jeżeli mam taki cudo ?

PS gdzie moge dostać podstawkę na kinecta albo uchwyt na ściane?

7. philips

philips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    W Polsce pewnie na razie nie do kupienia, trzeba poczekać aż kinect się zadomowi.

8. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    w ulotce jest pokazany mały uchwyt na kinecta ale narazie niedostępny. Niezle to ustrojstwo.

9. kraju19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    A na taki monitor jak ja mam to jest lipa na razie, nie? Chyba że taśmą go obkleje haha. Bo jest tak że u mnie biurko ma 60cm głębokości i monitor musi stać przy ścianie żeby było ok 1,8m na granie a jak kinecta postawie pod monitorem to po 1 będzie to już trochę mniej niż 1,8m a po 2 kinectowi będzie przeszkadzało chyba biurko które nie będzie pozwalało mu zeskanować moich nóg. ehh

Wczytywanie...

Poleć forum