1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect- opłacalne czy nie?

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez MaciekPRO, Grudzień 12, 2010.

1. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Hej, chciałem poznać wasze opinie o kinect.
    1. Opłaca się wydać około 600zł by sprawić sobie takie urządzenie?.
    2. Czy w pokoju w którym przed telewizorem mam wolne około 2m da się bez kłopotów skalibrować kinecta?.
    3. Ogólna opinia.

Sięgajcie po klawiaturę i piszcie ;)
    Pozdrawiam!!!.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RickRoll

RickRoll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Podobno lepiej sprzedać stara konsolę i kupić w zestawie Kinekt + X360 Slim 250 GB.
    2. Musisz mieć dużą przestrzeń wolną podobno
    3. To jest dobre dla casuali(zwyczajnych graczy). Jeśli jesteś hardcorowym graczem to graj dalej na padzie. Pad i tylko Pad. Miałem kiedyś Wii i teraz wiem ze jedynie Pad,myszka i klawiatura są słusznymi atrybutami gracza

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Kinect wymaga 1.8 m od urządzenia i trzeba jeszcze zobaczyć czy masz miejsce z boku -.- dla dwóch graczy jest to około 2.5 metra więc cały ogrom. Ale dla ludzi mieszkających w domach jednorodzinnych nie powinno stanowić to problemu.

Czy się opłaca? Dla jednych tak dla drugich nie. Jedź do pierwszego lepszego centrum handlowego w twoim mieście i na 100% wystawiony jest kinect więc możesz spróbować swoich sił co odradzam przy setkach ludzi(skakanie itd nie wywołują normalnych skojarzeń) ,a ewentualnie stoi tam ktoś z MS i jak nikt nie chce to on gra i możesz sobie ogarnąć.

Jest to dobry bajer do konsoli więc jak chcesz poszerzyć możliwości swojej konsoli i pomniejszyć obwód w pasie to kup.

5. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek

Z boku mam troszeczkę więcej miejsca, bez problemu dwóch graczy da rade ;)

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Kinect jest według mnie warty zachodu...
    Można spokojnie brać, sam bym go kupił ale niestety płacić za taką zabawkę cenę konsoli to przesada :(

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obejrzyj sobie jakiś test gry Kinect (np na tvgry.pl), a będziesz wiedział co to urządzenie potrafi i czy warto go kupić.

8. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Poczekaj do świąt, na pewno w media, saturnie, czy euro bedzie te 50 zł taniej... albo ceny pójdą w góre :D Opłacać sie opłaca na pewno, sam na święta chciałem sobie sprawić taki prezent, zobaczymy czy sie uda dostać kinecta choć troszkę taniej :)

9. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Parę filmików już oglądałem, najbardziej zachęcają mnie gry sportowe i pływanie z kolegą, dziewczyną na pontonie :)
    Dwa dni temu byłem w RTVEUROAGD za kablem HDMI do xbox'a i akurat natrafiłem na promocje gier właśnie na kinecta, 1 sztuka po 150zł.
    Cena zachęcająca :)

Jak do tej pory zauważyłem najtaniej jest tutaj http://www.electro.pl/produkt-MICRO...Y_KOSZT_WYSYlKI_29_WYSYlKA_24h-310481,69.html
    O tyle mam plus że electro to mój sprawdzony sklep, zamówiłem już z niego xbox'a i kino domowe samsung, szybko dostarczyli, bez uszkodzeń i kłopotów;)

10. RickRoll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kinekt będzie dobry do grania z dziewczyną , rozmawiania przez KinektVideo. Ale poza tym to jest zwyczajna Każualizacja graczy. A potem gadają ze to przez konsolowców denne gry wychodzą

11. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Opłacalne, nawet jeśli jesteś hardcore'owym graczem, to przecież masz też znajomych, którzy czasami mogą wpaść i można się świetnie pobawić przy sensorze Kinect (niektórzy do zabawy dodadzą też % :p)
    2. Miejsce - Ja mieszkam w bloku, a Kinecta skalibrowanego mam w tzw. "małym pokoju" i bez problemu można grać w 2 osoby (nie musiałem robić większego przemeblowania).
    3. W tygodniu - BC2 i pad, w weekendy - znajomi i Kinect.

12. RickRoll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja trochę grałem na Kinekcie w Auchan Rumia w dniu premiery. Dla mnie to ogólnie ciekawy gadżet ale nie kontroler. Jam jest gracz więc używam jedynie pad/mysz/klawiatura. W tygodniu pad + GTa IV w weekend Pad + GTA IV/DOOM2/inne gry. Ale jak nie masz lepszego pomyślu na wydanie ponad 600 zeta to proszę bardzo.

13. MaciekPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Dzięki wszystkim za opinie i posty pod moim tematem.
    Wstrzymam się z zakupem tej zabawki ze względu na cenę gier jak i tego produktu.
    Podsumowując kinect fajny, dla bogatych.

14. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poczekaj z czasem z pewnością będzie tańszy bardziej dopracowany, tu duża rola dla programistów z czasem będą dalsze aktualki firmware będzię z pewnością działał dokładniej, tak naprawdę to dobra zabawka jak koledzy pisali jak wpadną znajomi lub dla dziecka. Sama lista gier nie jest duża a ostatecznym argumentem jest to, że to wszystko dużo kosztuje...

15. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    A ja tam wydałem 600zł na kinecta i jestem mega zadowolony. Nigdy nie podobało mi się wii, ale to co innego. Zabawa jest przednia a i przy okazji można sobie mięśnie powiększyć :)

16. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Tu się zgodzę z kolegą karas2002 przynajmniej brzuszki nie rosą jak przy padzie co się siedzi i gra tylko trochę sportu uprawia Gadżet jest bardzo fajny lecz poczekajmy na lepsze gry i mniejsza cenę :)

17. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja też jestem zadowolony, i naprawdę polecam, świetny gadżet :) no niestety gry do zbyt wymagających nie nalezą i mam nadzieję że kiedyś to się zmieni

Wczytywanie...

Poleć forum