1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymon.k, Grudzień 29, 2013.

1. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Mam taki problem z kinectem, otóż to że kinect mnie często nie łapie. Gdy gram np. w kinect sports s2 w tenisa to łapie 90% moich ruchów a gdy gram z kimś to tylko 50%. Czasami jak gram w tego tenisa to ten cały gracz robi jakieś dziwne ruchy nogami i czasami rękami, np. gdy steruje przez kinecta tą taką łapką to często ona lata w tą i we wtą, jest to denerwujące bo gdy chce coś wybrać to często ta łapka skacze. Kinect jest położony gdzieś 0,8m nad ziemą i prawie że na środku TV. Kinecta konfigurowałem pare razy i nic, ustawiałem ''śledzenie'' tak by widział mnie całego i nic ; /
    Proszę o pomoc czemu tak mi to robi ponieważ kinect kosztował mnie ponad 300zł i za taką cene moim zdaniem powinno chodzić wszystko idealnie ;)

Ps. mogę dać zdjęcie mojego stanowiska

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    W jakiej odległości stoisz od kinecta?

4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jak już się pochwaliłeś, to możesz pokazać swoje stanowisko :)

5. cytrynaplaygames

cytrynaplaygames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też tak czasami mam daj ponowną kalibracje kinecta , żeby dostosował się do pomieszczenia.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

6. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    U mnie ma tak siostra. Wszystkich łapie dobrze, a jej pomija ruchy. Kalibracja nie pomaga :D

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli gracie we dwójkę to postaraj się ustawić kinecta na środku, aby był tak jakby "między wami".
    W przypadku grania we dwóch należy też mieć sporo miejsca do gry (po bokach).

8. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No problem powrócił, znaczy nie problem tylko kinect. Później się wkurzyłem i schowałem kinecta, lecz przed wczoraj znów zachciało mi się grać ;/
    No ja już na to nie mam siły, jakie powinno być do grania oświetlenie? Ostatnio ciągle jest ciemno i gram przy lapmach, specjalnie zamontowałem jeszcze 2 żarówki by było lepiej ale to nic;/ Powiedzmy że jak gram w kinect sport s2 i wezmę prawą rękę na lewą stronę to postać w tenisie tego nie zrobi -,- się zlaguje. I teraz mam pytanie czy światło powinno podać na mnie czy na kinecta? mam 2 żarówki do dyspozycji które mogę regulować i teraz nie wiem na co je dać. Dodam gdy dostałem kinecta na początku grało się na prawdę dobrze, kinect łapał wszystkie moje ruchy -,- Wkurza mnie to na prawdę.
    *Chciałem jeszcze dodać że gdy włączę kalibracje na menu i wezmę ''śledzenie'' to jestem cały na ekranie ale ten taki szkielet łapie tylko głowe i ręce a gdy włącze gre to wtedy dopiero nogi, normalne ?
    *Kinecta kalibruje/ konfiguruje zawsze, nawet z 5 razy dziennie.

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podeślij zdjęcie pokoju - najlepiej zrób zdjęcie z tego miejsca co stoisz grając. Z oświetleniem nie powinno być problemu. Ja mam na suficie 2 żarówki, do tego taki jakby żyrandol i światło jest rozprowadzane na cały pokój.

10. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdjęcie podeśle za 5 minutek,
    co do oświetlenia czytałem że jest to bardzo potrzebne, ja nie mam lapmy na ścianach nie na suficie, i jest to bardziej żółte światło niż białe...
    Sorka za jakość.
    http://zapodaj.net/478c4b809c8c0.jpg.html

11. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    to może własnie w tym jest problem. Podczas słonecznego dnia problem ten równiez występuje ?

12. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie z tym słonecznym problemem nie mam możliwości sprawdzenia, od 7.00 do 16.00 jestem w szkole a o 16 jest już ciemno.
    Ostatnio sobota, niedziela i dzisiaj wolne to zawsze padał deszcz i też było ciemno. Pamiętam że gdy kupiłem tego kinecta łapał on na prawdę dobrze nawet gdy grała osoba która miała 190cm z osobą która miała 1 m ;) I na prawdę perfekcyjnie działało. Obecnie gdy gra osoba 170cm z 168/174 cm to łapie 50% ruchów. Myślałem że to przez to że pokój jest mały ale bez problemu gram na tych 3m. Ale i tak przeniosłem kinecta w dużo dużo większy pokój gdzie było dużo wolnego miejsca i kinect prawie że nic nie widział oprócz mnie i w dalekim tle sofy oraz z normalnym oświetleniem( nie słonecznym) i też nie łapał lecz kinect był położony jeszcze niżej. Dzisiaj kupiłem podstawke przez allegro i jak przyjdzie to zobaczę nie wiem czy potrzebnie wydałem te 40zł ponieważ kinect zawsze widział mnie całego ale zobaczę jak będzie widział mnie nad telewizorem ....

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W ustawieniach sam ustawiasz kat widzenia kinecta

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

14. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem wiem... podstawka jeszcze nie przyszla, w ogole to mi cos da ta podstawka ??

15. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaką podstawkę kupiłeś za 40 zł ? Oo

16. zoltan1980

zoltan1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A kalibrowałeś Kinecta przy użyciu tej karty z oczami, która jest dołączona do Kinect Adventures? Kinect od niej chyba sobie kalibruje jasność...

Wczytywanie...

Poleć forum