1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KInect+ projektor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukas7277, Listopad 22, 2010.

1. lukas7277

lukas7277 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupuje kinect'a do xbox'a i zastanawiam sie czy opaca mi sie kupic do tgo jakis projektor tak do 1500zł .
    Mam lcd 37 cali. Czy jakosc bedzie dobra?
    pierwszy lepszy projektor w tej ceni : BenQ MS510 DLP 2700ANSI 3D Ready + GRATIS ! - WWA (1324269657) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. hamster

hamster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Pewnie można ale pamiętaj, że to nie FULLHD więc stracisz na jakości....myślę, że warto przejechać się do sklepu i sprawdzić jak wygląda jakość itd...

4. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepiej już odłożyć trochę więcej kasy i kupić jakiś projektor do kina domowego HD Ready - obsługujący natywnie rozdzielczość 720p np. Acer H5360 DLP (około 2400 zł) lub Benq W600+ (około 2400 zł). Te dwa modele obsługują także 3D - czyli po dokupieniu okularków można sobie grać w gry obsługujące tryb 3D (np. Call of Duty Black Ops).

5. lukas7277

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy ciemnosc towarzyszaca porojektorowi nie bedzie przeszkadzac kinectowi?

6. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    no raczej nie , ale ja bym polecał bardziej grać na tv albo poczekać aż stanieją tv 3D . TV 3d ma lepszy obraz full hd , a projektor już nie , chyba ze zainwestujesz w naprawde konkretny projektor , ale to się nie opłaca, mowie poczekaj az stanieją tv 3d :D ja też czekam . Choć tv 3d są i tak tanie w stosunku do czasu wakacji . Polecam kupno TV 3D a nie projektora.

7. lukas7277

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak tylko ja potrzebuje cos naprawde dużego nie koniecznie z 3d . moj 37 calowy wydaje sie troche za maly do kinecta

8. dragonage360

dragonage360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Sobie wyobraź, że ja mam 19 cali ; ] i kupuje 32 cale . Mi większy nie jest w cale potrzebny bo nie za wygodnie się gra na takim dużym .

Wczytywanie...

Poleć forum