1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Rush A Disney - problem z rozpakowaniem pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roccosifredi, Marzec 24, 2012.

1. roccosifredi

roccosifredi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam dwa obrazy ISO gry Kinect Rush a Disney.
    Pierwszy ISO "wypakowuję" programem ISO2GOD, a drugi ISO programem EXISO.
    Nie wiem, czy robię dobrze, ale po tym pierwszym ISO mam katalog 4D5309B6, który zgrywam na HDD do folderu CONTENT, ale ten drugi ISO, to już są jakieś pliki, z którymi nie wiem, co mam zrobić.

Może jednak robię coś źle. Nie do końca "ogarniam" te wersje dwupłytowe.

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jonnybravo

jonnybravo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 płyty to nie problem bo 1 jest z grą a druga to dema. więc tu nie przejmuj się tym. ja mam problem z tą pierwszą to znaczy, że jest przekonwertowana iso2god albo xiso-gui (niema różnicy) kopiuje to na dysk jak książka pisze no i się trochę nawet uruchamia. Trochę to znaczy że widoczne jest logo pixar i jak się kończy animacja konsola się wyłącza. z innymi grami nie mam problemu jak narazie, no może oprócz bf3 :) ale to pewnie wina tego że był poprawiony abgx-em do użytku na DL i komunikat jest żeby ponownie ściągnąć grę.

z góry dzięki za pomoc bo moje dziecię nie może się doczekać :)

Wczytywanie...

Poleć forum