1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect sport dlc sezon 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Typu921, Kwiecień 20, 2014.

1. Typu921

Typu921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam taki problem wczoraj kupiłem dziecku grę kinect sport. Gra zawiera tylko 1 cd na której znajduje się sezon 1 natomiast w środku jest kartka z kodem który umożliwia zainstalowane sezon 2. Wpisalem kod pobralem coś takiego jak "pełny pakiet " ks2 ale nie wiem jak go uruchomić bo w żadnym wypadku nie działa... Konsola nie przerobiona z zewnętrznym pwndrive

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Jak umożliwia pobranie drugiej części i faktycznie pobrałeś to musisz to mieć na dysku twardym (bądź pendrive) zależy też gdzie to pobierałeś. No i sprawdź w "Moje gry" tam powinno to się znajdować. Choć spróbuj odpalić tą 1cd i może w niej pojawią się sporty z Sezonu drugiego bądź tam będzie można odpalić.

4. skreamos

skreamos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najpewniej jest to po prostu dlc do 2giego sezonu, ale żeby wykorzystać dlc musisz mieć podstawową wersję 2giej części kinect sports.
    U mnie w pudełku był 1 i 2 sezon a kod który był w pudełku to dlc. Kupiłeś grę nową zafoliowaną czy używaną?

5. Typu921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi.
    A więc grę kupiłem oryginalną zapakowaną, na pudełku jest zdjęcie sezon 1 i sezon 2. W środku oprócz płyty była kartka na której było napisane że muszę założyć konto na xbox live (co zrobiłem) a potem wejść i wpisać kod. Po wpisaniu kodu tak jak pisałem pobrało mi się na dysk KINECT SPORT SEZON 2 a w środku mam tylko paczkę o nazwie "pełny pakiet" i nic nie mogę z tym zrobić. W opcji MOJE GRY nie mam nic związanego z sezonem 2. Nie wiem po prostu co zrobić jestem w kropce, może zadzwonić do microsoftu i zapytać ich?

6. skreamos

skreamos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli pobrałeś "to" (zapewne DLC, skoro w moich grach nic nie masz) to na 98% powinieneś mieć płytę w pudełku do sezonu 2.

7. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    A czy gra Kinect Sports Season 1 jest również na dysku twardym?

8. Typu921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra, czyli to znaczy że w sklepie ktoś otworzył pudełko zabrał 2 cd i zapakował ją ładnie w folię żeby nic nie było widać? No nie bądźmy śmieszni... GRA JEST NOWA i w środku było tylko 1cd... Może to polega na tym że pobranie tego DLC rozszerza dodatkową wersję o te nowe gry? Ale oczywiście nic się nie dodało w podstawowej wersji...
    Aha i jeszcze jedno, znalazłem na tym forum bardzo podobny temat w którym użytkownik miał taki sam problem z którym poradził sobie z wgraniem TITLE UPDATE i jakiegoś patcha v4 i że było ok? Może coś w tym kierunku muszę zrobić?
    Link do tematu:
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/kinect-sports-season-two-problem-z-dlc-153516/

nieeee gra Kinect Sport Season 1 mam na płycie, ale próbowałem nawet zgrać zawartość płyty na dysk ale i to również nic nie dało;/

EDIT:
    Jeżeli ktoś z Państwa ma xbox live to może sprawdzić sam co pobrałem. Wchodząc w kinect sport season 2 i dodatkową zawartość (na xbox live oczywiście) druga rzecz od góry w dodatkach jest coś takiego jak "ks2 pełen pakiet" i ja to właśnie pobrałem po wpisaniu kodu.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

9. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwsza płyta to gra Kinect Sports Season 1, powinieneś mieć druga płytę z Season Two. Kod który masz, dodaje do Season Two nowa dyscyplinę którą jest koszykówka.
    Także na 100% powinna być i druga płytka. Wiem, ponieważ sam posiadam ten zestaw. Żadne aktualizacje do pierwszego sezonu Ci nie pomogą. Pytanie, gdzie kupiłeś tą grę ?

Wczytywanie...

Poleć forum