1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect sport dodatek - pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez boob, Styczeń 19, 2011.

1. boob

boob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka.

Chciałem zapytac czy jesli pobiore u kogos dodatek na swoj dysk i pozniej ten dysk podepne u siebie to dodatek bedzie chodzil czy nie ??

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli zrobisz to na swoim koncie, to powinien działać.

4. boob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli mam sie zalogowac na jego konsoli na swoje konto i pobrac to jako ja wtedy tak ??

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1 Twój post tak.
    2 Twój post: niee nie tak.

Moja odpowiedź, kumpel ma u siebie dodatek i w niego pyka tak? (Tylko że to oznacza że ma dysk, a to raczej będzie trudne/nie możliwe chociaż...) teorytycznie to podpinasz swój dysk, wchodzisz na jego profil na jego konsoli, pobierasz dodatek na swój dysk i idziesz do swojej konsoli, tam wpinasz dysk, wbijasz na swoje konto i grasz :) W sumie kurde sam już nie wiem : P

Nie czekaj. Jeżeli ktoś ma dodatek to ma podpiętego klocka pod neta. Więc Ty byś musiał też mieć konsolę do neta podpiętą, i odzyskać jego gamertag na swojej konsoli, i wtedy pobrać dodatek na swój dysk. Jeżeli nie masz to się chyba sprawa komplikuje, bo jeżeli Ty masz dysk i twój kolega (czy kto tam) to nie da rady (chyba że przez podpięcie do PC) zgrania tego DLC.

Czytając jeszcze raz twój 1 post, wnioskuję że chcesz czyjiś dysk z DLC podpiąć pod swoją konsolę, no to nie ma problemu, będzie działać, ale wtedy nie zalogujesz się na swój profil jeśli masz tylko HDD, jeśli masz kartę pamięci w Arcade czy tam slim 4gb to nie ma problemu, podpinasz dysk, z karty odpalasz swój profil, i wchodzisz w to dlc i grasz..

Namieszałem :D

6. boob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wyjasnie to po kolei. Jesli zrobilbym tak. Stworzyl profil na xboxie ktory ma podlaczenie do live. pozniej sciagam dodatek z tego profilu co stworzylem. Nastepnie kopiuje ten profil na dysk. Zgrywam u siebie ten profil i wlaczam z niego gre. Bedzie dzialac ? Jesli jest na to jakis sposób to prosze o porade ;)

potrafi ktos wyjasnic czy mozna cos takiego zrobic ?? ;>

Używaj edycji /Jechu

Wczytywanie...

Poleć forum