1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Sports problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FeelXX, Październik 15, 2015.

1. FeelXX

FeelXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z uruchomieniem tej gry. Po włączeniu wyskakuje mi ekran: [​IMG]
    Po czym jak biorę tak wyskakuje:
    Dalej nie da się nic zrobić, kalibracja zrobiona i nic, wstecz daje do ekranu wyżej. Jestem zalogowany. Martwy punkt. Nie da się iść dalej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widocznie masz za małe pomieszczenie, w którym chcesz grać. U mnie nie występuje w ogóle taki problem. A w jakieś inne gry grałeś w tym pomieszczeniu na Kinekcie?

4. FeelXX

FeelXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odp. Problem rozwiązany. Trzeba się trochę cofnąć i ręką pomachać. Jeszcze nie wiem, jak odpalić, żeby w 2 osoby grać np w boks ;)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tam w ustawieniach jest jak wybierasz na ile osób (po wyborze dysycypliny), nie dajesz że Ty z komputerem tylko tam są inne opcje (nie pamiętam już jak to sie zwało). Mówisz boks? U mnie wszyscy po 1 "meczu" zrezygnowali bo ręce miały odpaść .

Wczytywanie...

Poleć forum