1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect śrubuje niesamowity rekord

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Styczeń 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O tym, że Kinect sprzedaje się świetnie informowaliśmy już w listopadzie. I w grudniu.
    Mamy styczeń, nowy rok, ale impet z jakim gadżet Microsoftu znajduje nowych nabywców wcale nie maleje. Pomimo krytycznych prognoz i sceptycznych pierwszych opinii, Kinect jest prawdziwym hitem. Na początku grudnia został okrzyknięty najszybciej sprzedającym się gadżetem. Teraz podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, stawiając tym samym dotychczas bezkonkurencyjnemu na tym polu Apple ciężki orzech do zgryzienia.

W ciągu dokładnie 60 dni udało się sprzedać trochę ponad 8 milionów Kinectów. Jest to wynik rewelacyjny, ale i konkurencyjne Sony nie ma powodu do narzekań. Dotychczas sprzedało prawdopodobnie już ponad 5 milionów urządzeń z serii Move (oficjalne statystyki podają 4,1, jednak bez uwzględnienia okresu świątecznego), a przecież Playstation 3 jest konsolą trochę mniej popularniejszą od Xboksów 360! Nie przeszkodził w tym nawet fakt, że gadżet autorstwa Microsoftu był zdecydowanie droższy!

Kinect śrubuje niesamowity rekord. Benchmark.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Elegancko :)
    Ale mimo to nie zamierzam go kupować - przynajmniej nie planuje tego na najbliższy czas.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Rekordy rekordami ale chciałbym zobaczyć udział Polski i krajów europy wschodniej
    Dla mnie jest to za drogie i zbyt mało funkcjonalne. Rzekłbym - zakop.

5. uukasz

uukasz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy kto co lubi, zabawa jest świetna. Kompletnie inne podejście do grania.
    W polce również wg. mnie spore zainteresowanie, ale trochę za drogo (wg. mnie), choć jakoś zabawy równa się cenie.

Plus to na pewno dodatkowy ruch :)

6. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Ja nie narzekam Kinect jest fajny ciekawy tylko powinna być inna cena :p

7. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    świetny gadżet - polecam każdemu fanowi dobrej rozrywki - mam i ja :)

8. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    Każda impreza u mnie w domu i rodzina/znajomi zachwyceni i zdecydowani na zakup! Dla siebie albo dla dzieci.
    Przynajmniej podczas imprezy dzieciakami nie trzeba się zajmować;) szybko łapą o co chodzi i potrafią niezłe wyniki osiągać

9. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Jak byk pisało na polygami że 8 milionów to liczba egzemplarzy wysłanych DO SKLEPÓW, a nie realna sprzedaż.
    Tak jak w Polsce Kinecta miejscami brakuje, tak już w UK w tej chwili (jak mi kolega mówił) podaż jest dużo wyższa niz zapotrzebowanie, i często po prostu zalega na półkach.

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    zalega na półkach?? Hahahha, przeciez nie zyjemy w komunie, zeby czegos brakowalo. Czy to tak zle ze kinecta jest pod dostatkiem? Co za durne gadanie. Wolalbys isc do sklepu (np. Saturn) i zastac go pustym bo wszystko zamowili po jednej sztuce i sie rozeszlo? Ogarnij sie!!!! Lepiej zeby bylo na polkach niz zeby brakowalo. @up Żałosny koment.

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie myślałem, że Kinect osiągnie taki sukces. ludzie jednak lubią się bawic : )

12. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    A ja kupię, jak spadnie cena o 30-40% a na rynku będzie więcej gier na to, ale nie w stylu jakichś bajkowych, tylko jak jakieś studio odważy się na wydanie porządnego tytułu dedykowanego pod kinecta.

A jak na razie zastanawiam się nad zestawem do karaoke, bo po ostatnich imprezach stwierdzam, że to by była wykorzystana rzecz :D

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No to grubo sobie M$ zarabia ;)

14. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Przed świętami byłem w MediaMarkt. Sprzedawca oznajmił że dostali tylko pięć sztuk i od razu się rozeszły. Chcieli zamówić więcej ale dystrybutor się nie wyrabia z zamówieniami. Tak więc i u nas jest zainteresowanie i to spore.

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wii pokazało że casuale to największa grupa odbiorców, więc i sprzedaż Kinecta wcale mnie nie dziwi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum