1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect Kinect Star Wars

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Ignorante, Kwiecień 1, 2012.

1. Ignorante

Ignorante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobieszowice

Nazwa:Kinect Star Wars
    Rodzaj gry:akcja, science-fiction
    Data premiery w Polsce:06 kwietnia 2012
    Producent: LucasArts
    Wydawca: LucasArts
    Wydawca PL: Microsoft
    Dodatkowe Kontrolery: Tak, Kinect

Krótki opis
    W grze wcielamy się w rycerzy Jedi i inne postacie znane z Gwiezdnych Wojen. Rozgrywka została podzielona na różne tryby zabawy, podczas których walczymy z przeciwnikami przy użyciu miecza świetlnego, zasiadamy za sterami X-Winga i używamy mocy. Postaciami i pojazdami sterujemy za pomocą odpowiednich gestów oraz ruchów, wychwytywanych i interpretowanych przez czujniki Kinecta.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gierek

Gierek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pograłem wczoraj kilka godzin ze znajomymi i powiem szczerze, że miło się zaskoczyłem. Tryb story przechodzi się całkiem przyjemnie, szczególnie z 2 osobą(która może dołączyć w każdej chwili rozgrywki), tryb tańczenia również całkiem niezły, piosenki naprawdę znane + fajnie przerobione na klimaty Star Wars. Tryby Rancor i wyścigi również trzymają poziom, szczególnie ten drugi- również dużo zabawy daje rywalizacja ze znajomym. Grafika całkiem niezła, muzyka oczywiście niesamowita, ale to już dzięki licencji na utwory z filmów.

Słowem- nie żałuję wydanych 150 złotych, jest to jedna z najlepszych gier na kinecta.

4. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    gierka przyjemna bardzo,sporo przerywnikow w grze,ale mozna przeskakiwac jak ktos nie lub ogladaci,jedna rzecz mnie tylko irytuje,gubi sie sygnal(nie zawsze) podczas ladowania kolejnej sceny i po ponownej identyfikacji czesto powraca jako guest nie uzytkownik mimo ze w glownym menu gry jestem zaologowany

Wczytywanie...

Poleć forum