1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect uszkodzona płyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mamuśka, Czerwiec 17, 2011.

1. mamuśka

mamuśka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem totalnie zielona w tym wszystkim, ale szukam więc nie błązę. mamy uszkodzoną płytę, co zrobić, oprócz większej uwagi, aby uniknąć tego, czy można jakoś wgrać na konsolę czy coś podobnego, żeby mieć "na zawsze" dobrą płytę. czytałam o przegrywaniu, ale szczerze, dla mnie to równie dobrze moglibyście pisać po chińsku...

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jak dla mnie to twoja wypowiedź jest po chińsku - napisz zrozumiale o co chodzi i czego potrzebujesz

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    po polsku to chyba będzie tak: W jaki sposób powinno się eksploatować płyty, tak, aby nie uległy zniszczeniu.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jeżeli chodzi ci o płyty z grami, to nie wiem co w temacie robi "kinect"

jeżeli płyta jest pęknięta w okolicy otworu mocującego, to ostrożnie wkładać i wyjmować płytę z pudełka, bądz przełożyć ją do zwykłej koperty.

jeżeli chcesz możesz tez na konsoli zainstalować tą grę, o ile masz dysk twardy bądź pendrive o pojemności min 8GB - zamiast uruchamiać grę w menu klawiszem A naciskasz Y i wybierasz zainstaluj grę na dysku.

pozdrawiam,
    Petroz

6. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi pewnie o to jak uniknąć łamania płyt - jeżeli z konsoli korzysta dziecko to najlepiej plyty trzymac w pudełkach, ale nie wciskane na swoje miejsce tylko włożone w kopercie po drugiej stronie. Ze złamaną płytą nie da sie nic zrobić - można ją wyrzucić na śmieci, albo zostawić jako pamiątkę. Płytę ostrożnie umieszczać w konsoli, zamykać jak siedzi na swoim miejscu. Jeżeli płyta nie jest wadliwa nie ma możliwości aby pękła w trakcie pracy.

Gry można wgrywać na konsole jeżeli ma ona dysk twardy - ale wtedy też trzeba wkładać płytę żeby zagrać tylko nie kręci się ona w czasie gry bo gra odczytywana jest z dysku

7. mamuśka

mamuśka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz , mam nadzieję już po polsku, dzięki dla Petroza za 2odp. , przychylniejszą. A problem z płytą mamy taki, że najprawdpodobniej dzieciaki włożyły płytę do napędu z paproszkiem, bo jest równiutkie koło porysowane...Córka chce sobie kupić następną grę, ale ja chcę teraz to zabezpieczyć, tak na zapas, bo to nie są małe pieniądze, pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne ktos zmienial pozycje konsoli z gra w srodku

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum