1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect w deadspace3 i skyrim

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez noxuuu, Luty 19, 2013.

1. noxuuu

noxuuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

czy mógłbym mi ktoś wyjaśnić ocb z tym działaniem komend głosowych w skyrim i deadspace 3. Posiadam RGH i czytałem już różne posty na forum w których ludzie wspominają iż potrzebujesz grać na koncie zagranicznym nie polskim itd...

Tyle,że ja gram offline,czy offline w powyższych grach kinect nie będzie działał ? Będe wdzięczny za info bo bardzo chciałem tak pograć w skyrima ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Hmm... w NFS most wanted miałem komendy normalnie tylko że zmieniłem pochodzenie na UK (język normalnie polski tyle ze w grze jest ENG). Natomiast w DS3 nawet jak na UK zmieniłem to nie miałem komend, skyrim nie mam pojęcia nawet :p

4. bomber4

bomber4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kinect do skyrima dodaje tylko komendy głosowe np. Powiesz
    "Quick Save"-Szybki zapis
    "Quick Load"- Wczyta szybki zapis
    "Quick Items"- Inventory
    Można także mówić krzyki "Fus Ro Dah"
    Jest chyba ponad 200 komend jak chcesz wejdź sobie na wiki Skyrima