1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect w roli Headsetu ?!

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez z0nk31, Wrzesień 10, 2012.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    witam
    z racji tego, że nie posiadam HS ale mam kinecta - a ten ma wbudowany mikrofon - to w związku z tym mogę wykorzystać ten mikrofon do rozmów podczas grania tak jak w przypadku HS ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak możesz. W ustawieniach kinecta trzeba zaznaczyc obsluge glosu podczas gier,rozmow.

4. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Zdecydowanie nie polecam takiego rozwiązania... Straszne echo idzie, ludzie będą słyszeć siebie, Twój TV, a Ciebie jakbyś z pralki nadawał, albo z akwarium... :D

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wlasnie, straszne badziewie, jak grasz z kims kto ma kinecta to nie slychac twojej gry tylko idzie od niego to echo, lepiej zainwestowac te pare zlotych w headset

6. fisiek0303

fisiek0303 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Potwierdzam straszne echo..

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ok, chodziło mi tylko o to, czy się da - jakość jeszcze da się znieść jeśli nie ma się innych alternatyw :]
    pozdrówki i dzięki

8. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Chcę tylko wspomnieć coś co jest dość ważne. Jeśli chcemy rozmawiać przez Kinecta to nie możemy używać słuchawek 2,5 mm (Od Nokii) podłączanych do pada. Sam o tym nie wiedziałem i dziwiłem się, dlaczego mnie nie słychać. A żeby inni nie słyszeli twojej gry, wystarczy podłączyć słuchawki (najlepiej bezprzewodowe, jak w moim przypadku) do TV i przyciszyć nieco grę, i gitara. :D

9. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kinect w roli Headsetu ?!

A ja mam pytanie z innej polki mozna normalne sluchawki od tel na jacka uzywac jako hs?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

10. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Taa, tylko ci nie będzie działał mikrofon, nawet jeśli masz go w słuchawkach. Wtedy tylko słuchasz, bo w takim układzie nie działa mikro w Kinekcie (bo Xkloc wykrywa że masz HS podpięte, więc po co mikrofon) Więc lepiej słuchawki normalne (3,5 mm) do TV, odpalasz mikro w Kinekcie (jeśli takowego posiadasz), przyciszasz grę i gitarka. A jeśli chcesz tylko słuchać przez słuchawki od Telefonu (2,5 mm) to podpinaj pod pada i działa.

Wczytywanie...

Poleć forum