1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect w USA za 150$ od 4 listopada

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez AnarchyMen, Czerwiec 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Sieci handlowe Wallmart, BestBuy i Amazon dodały do swych ofert Kinect. Cena - 150 dolarów. Dostępność - od 4 listopada.

Cena na pierwszy rzut oka spora, ale z drugiej strony w przypadku Move trzeba kupić kilka komponentów i żeby mieć wszystko startując od zera, należy wydać 130 dolarów - stówkę na zestaw Move, PS Eye i grę oraz kolejne trzydzieści na subkontroler. Jak myślicie, czy to uczciwa cena za sprawdzenie jak dobrym kontrolerem jesteście?

[via Amazon, BestBuy, Wallmart]

Tomasz Andruszkiewicz

Kinect w USA za 150$ od 4 listopada

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Jakby u nas było w tej cenie, to spoko. Ale u nas będzie z 4x drożej, więc jak na razie podziękuję przysłowiowym "Dziękuję, dobranoc".

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    przeginają. albo myślą, że ludzie są naiwni, albo są pewni tego, że jest to rewolucja na rynku, bardziej mi pasuje to pierwsze chyba..

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ale Natala fuu Kinetic obsługuję parę osób a move z zestawem dla 4 osób wyniesie pewnie ponad 200 dolców

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Całkiem nie dużo, nie orientuje się w Polskich wydatkach, ale wiem że Move kosztuje znacznie więcej. Jak już powiedziałeś trzeba płacić oddzielnie ża kamerkę, pałki etc. Na pewno wyjdzie drożej. Może kupię, i nie wiem dlaczego wszyscy nażekają na Kinecta ... :confused:

I na pewno MS nie liczy na zarobki z Polski, no bo ile polaków kupi Kinecta w porównaniu do UK/USA? My jesteśmy tylko małą przystawką.

7. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba ich pogięło ! Już widzę jak połowa ludzi kupuje ten badziew. Rozumie jakby kosztował 50 $ a nie 150 $. Kolejny raz życzę Microsoftowi powodzenia z natalem :)

8. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    150$ to dla mnie drogo, liczyłem na 99$, move wiadomo, że wyjdzie drożej, bo kinect obsługuje na stracie 4 osoby a move chyba 1, w dodatku move to nic nowego no i trzeba kupować oddzielnie, a amerykańce jak wiadomo myśleć nie lubią.
    Poczekam na lepszą cenę raczej, a tak w ogóle zacznę myśleć jak będą gry, a nie 5 na krzyż.

9. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady, Kinect to nie jest zwykły pad do konsoli. Zaletą jego jest to, że od razu można tłuc na multi offline. Do Move jak już ktoś wspominał trzeba będzie dokupywać kolejne pałki - co już tak tanio nie wyjdzie. Wiadome, w przypadku Kinecta i Move głównie chodzi o zabawę z rodziną czy przyjaciółmi, więc trzeba mieć możliwość grania przynajmniej w 2 osoby. Tak więc w przypadku Move należy od razu więcej liczyć.

10. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Produkt nie na ... Polski rynek ... Kupia to amerykanie, ktorzy wychowuja swoje dzieci na takich zabawkach. Na Polskie realia zdecydowanie za drogo.

11. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    zobaczymy jaką cenę ustalą na Polski rynek - do 300zł raczej będę w stanie zainwestować w Kinect'ica.

12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze zapomniałem dodać, że różdżki sony zrobiły na mnie większe wrażenie niż Kinect. Oglądałem obie konferencje: Sony i M$ i ewidentnie było widać, że ludziom bardziej spodobał się move (bili brawo, gwizdanie) itd. Chyba święty czas by przejść do konkurencji ?

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak już ktoś napisał... do 300zł jestem w stanie wydać ;) Więcej to raczej nie ma sensu chyba, że na prawdę by mi się to przydało i fajne gry były...

14. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Za taką cene to dużo osób im tego nie kupi... każdy poczeka aż stanieje albo oleją to po prostu

15. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ja narazie o ty za bardzo nie mysle bo i tak mam za malo miejsca w pokoju by skakac przed kamera wiec nie mam zamiaru wyrzucac pieniedzy w bloto aczkolwiek moze sie skusze kiedys na to patrzac na opinie innych :)

16. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Drogo.
    150$ w USA, czyli ok. 150 euro w Europie. Przy średnim kursie 1 euro = 4 zł. będziemy musieli wydać ok 600zł.
    Ja podziękuję, chyba sobie odpuszcze.

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja pozostanę przy oglądaniu ludzi jak graja :D
    No przynajmniej na razie :p

18. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie same tytuły jakie będą na sony move : killzone 3, nba2k11 rzucają pontony i inne gadżety kinecta na kolana.
    Kinectowi potrzebne są mocne tytuły aby się przyjał

19. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Kurs dolara wynosi w zaokrągleniu 3,50. Czyli 500-600zł będziemy musieli na niego wydać.
    U mnie nie zanosi się, abym go kupował(bynajmniej nie za tą cenę). Postaram się być na On/Off w Warszawie - mam nadzieję, że będę mógł przetestować Kinecta na własnej skórze :)

20. Eleanaar

Eleanaar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapewne takie dodatki jak Kinect przydadzą się w weekendy bądź gdy zaprosimy do nas grupkę znajomych. Bo nie będzie się nikomu chciało wymachiwać rękami i nogami przed telewizorem po pracy tylko tradycyjnie usiąść w fotelu i przyjąć strategiczną pozycje z padem opartym na brzuchu. :D

21. Sashin_xD

Sashin_xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    To nie jest dużo chociaż kosztuje tyle co arcade (bestbuy) ale i tak po miesiącu po premierze będzie przecena i z 150$ będzie 100-130$ bo gwiazdka

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum