1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kinect,Wave,EA Sport Active

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wrobe_l94, Grudzień 7, 2010.

1. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    Zastanawiam się nad zakupem XBOX Kinect.I mam kilka pytań:
    1.Gry na Kinect mają Wave 6-9.Czy mają jeszcze AP 25?Czy mając iXtreme 1.6(Benq)odpalę je z płytką Active.iso?
    2.Z grą EA Active 2 sprzedawany jest czujnik pulsu i coś tam jeszcze(EA SPORTS ACTIVE 2 X360 GAAMES_PL W-WA (1351779916) - Aukcje internetowe Allegro).Czy mogę ją sobie ściągnąć i grać bez czujnika pulsu i tego czegoś?
    3.Mam starego XBOX Elite.Jakie kable są mi potrzebne aby podłączyć Kinect do mojego XBOX.
    Z góry dziękuję dobrym ludziom za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    1.Nie wiem za dobrze ( ale te gry chyba nie mają AP2.5 )
    2.Zawsze lepiej w takie gry grać z takim czujnikiem
    3.Wystarczy dodatkowy zasilacz ( są kinekty z dod. zasilaczem za ok.650 zł = szukaj żeby był pod wszystkie wersję xboxa

4. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    4.Jakie są orientacyjne kinecta w popularnych sklepach z rtv i agd.
    5. Czy może ktoś wrzucić zdjęcie przejściówki do starego XBOX?

5. boob

boob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co ja sie orientowałem to w sieciówka są to kinecty z mozliwoscia podłaczenia do starszego Xbox'a. W sklepie Vobis sobie zamów ;) Za 599 zł jest i jest kompatybilny z wszystklimi Xbox'ami. Zamówisz teraz na 20.12 bedziesz go miał. Gadałem wczoraj z obsługą w Vobis'ie :)

Wczytywanie...

Poleć forum