1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kinect wielki problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dwunoga, Czerwiec 29, 2011.

1. dwunoga

dwunoga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc jestem tu nowy ale czesto uzywam tutejszych poradnikow itd.

Otoz mam problem z kinectem taki jak ten user :

Mam pewien problem.Jest to moja pierwsza ściągnięta gra na kinecta (chodzi o kinect sports) wypaliłem ją jak każdą inna,włożyłem do konsoli i pojawiło mi się że potrzebuje ona aktualizacji więc zaznaczyłem że chcę zaaktualizować,po tym wyskoczyło mi okienko że płyta jest nie do odczytu i przerwało aktualizacje mimo iż płyta jest nie naruszona,
    no ale postanowiłem nagrać gre na drugą płytę i w tym czasie pograć w gre którą dostałem do kinecta,
    ale niestety kinect przestał mi działać.Pali mi się czerwona dioda w kinectcie,wyskakuję to samo okienko że gra potrzebuje aktualizacji ale nie aktualizuje się :/

Na poczatku kinect adventures dzialal (z niego poszla aktualizacja ) potem aktualizowalem z kinect sports i juz teraz zadna gra nie dziala :/

przerobka chyba lt+ 1.1
    dashboard **.12625
    nie przerabiam an zadne wave ani nic (kazda gra nawet te z ap 25 dzialaja)

prosze o pomoc. czy da sie z tym cos zrobic? czy kinect do wyrzucenia? ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Sciagnij dash 12625 i zrob aktualizacje z pendrive.

Sent from my GT-i9100 using Tapatalk

4. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    dziwne. na moj rozum powinno wszystko chodzic. jedyne rozwiazanie jakie nasuwa mi sie na mysl to ze sciagnales najnowszego dasha bo inaczej nie wiem o ile masz tego jak kolega wyzej wyimnenil 12625

Wczytywanie...

Poleć forum